Namioty sferyczne

Namioty sferyczne

Systemy podłogowe

Unikalny system podłoża umożliwi postawienie konstrukcji nawet w najbardziej nietypowym miejscu

Branding

Branding z samoprzylepnej folii winylowej lub zadrukowanie całej kopuły.

Klimatyzacja

Do naszych konstrukcji można podłączyć klimatyzację lub urządzenia grzewcze. Zapewniamy dobór odpowiednich urządzeń.

Namiot sferyczny Polidome 30 – kompaktowe gabaryty i szerokie możliwości zastosowania. P30 może pełnić rolę punktu informacyjnego, mini sceny, garderoby czy zaplecza. W łatwy sposób można go połączyć  tunelem, z innymi namiotami Polidomes.

Namiot kulisty Polidome 50, to idealna przestrzeń sferyczna, do wykorzystania na różnego rodzaju imprezach, koncertach czy festiwalach. Może on stanowić strefę VIP podczas trwania różnego rodzaju eventów.

Namiot sferyczny Polidome 75, to kolejna konstrukcja z rodziny kopuł Polidomes. Tak jak każdy z oferowanych namiotów sferycznych Polidomes, może występować w formie otwartej sceny – amfiteatru.

Nowoczesne namioty sferyczne służą nawet jako domki letniskowe z łazienkami, w ośrodkach wypoczynkowych.  Sposoby zastosowania namiotów kulistych ograniczone są jedynie wyobraźnią.

Namiot sferyczny Polidome 150, to największy z namiotów, który nie wymaga ciężkiego sprzętu do jego instalacji. Do montażu i demontażu, używamy podnośnika hydraulicznego. Otrzymujemy ponad 150m2 zadaszonej przestrzeni.

Namiot sferyczny Polidome 300, to imponująca konstrukcja na szczególne okazje. Wysokość w szczycie, wynosząca prawie 10 m., daje niesamowite poczucie przestrzeni.

Każdy namiot Polidomes przewiduje dodatkowe obciążenie wewnątrz konstrukcji. Bez problemu możemy zawiesić na kopule oświetlenie, nagłośnie lub sprzęt audiowizualny. Brak podpór wewnętrznych daje nieskrępowaną wolność i przestrzeń do zaaranżowania według własnych potrzeb.

Namiot sferyczny Polidome 700 sprzedaż/wynajem – zapierająca dech w piersiach konstrukcja sferyczna, o powierzchni ponad 700 m2. Idealna do realizacji ambitnych i ekskluzywnych projektów. Niespotykana na co dzień, jest jak wejście do innego świata.