Dlaczego my?

Czy potrzebujesz specjalisty od kopuł aby wykonać projekt kopuły?

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi TAK – zdecydowanie!

Jednocześnie pamiętaj, że nie każda tak zwana „firma kopułowa” ma taką możliwość know-how lub doświadczenie w obsłudze skomplikowanego projektu.

Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, począwszy od kontroli klimatu i temperatury, poprzez instalację zaawansowanych technologii, po szybką dostawę i montaż w odległych lokalizacjach na całym świecie.

Co nas wyróżnia?

To proste – wiemy, co robimy i kochamy to, co robimy! Kopuły to nasza pasja! Każdy projekt postrzegamy jako wyjątkowe wyzwanie i okazję do zaoferowania naszym klientom najlepszych kopuł, usług i rozwiązań na świecie za rozsądną cenę.

Studium przypadku

Trudności ze znalezieniem partnerów

Międzynarodowa agencja marketingowa skontaktowała się z nami, ponieważ tworzyła projekt dla jednej z największych marek na świecie i potrzebowała czterech w pełni skonfigurowanych, markowych kopuł projekcyjnych, aby stworzyć wrażenie immersyjne 360°

Polidomes Kopuły projekcyjne

Ponadto trzeba było dostarczyć kopuły Londyn, Nowy Jork, Berlin i Tokio w krótkim terminie (6 tygodni).

obszar
75 m2
średnica
9,5 m
wysokość
6 m

To jest tego rodzaju projekt i wyzwanie dla Polidomes i jest do tego gotowy. Mieliśmy te same modele kopuł, których używaliśmy w Detroit (75 mXNUMX Projection Fan Dome), pełne wyposażenie w naszej fabryce w Polsce, a także naszych wspaniałych partnerów joint venture w Kuwejcie, którzy mogli jednocześnie realizować projekt w Tokio.

Czas mijał, a my nie otrzymaliśmy odpowiedzi od agencji. Okazało się, że w związku z wcześniejszą umową agencja zdecydowała się na współpracę z lokalnymi dostawcami. Niestety nie była to najlepsza decyzja. Być może na krótką metę zaoszczędzili trochę pieniędzy, ale nie wzięli pod uwagę wielu czynników niezbędnych do ukończenia projektu, takich jak dostarczenie tych samych rozwiązań do różnych lokalizacji w tym samym czasie.

Istnieją firmy produkujące kopuły, które mają systemy projekcji kopułowych 360°, chociaż możliwość umieszczenia wszystkiego w wielu lokalizacjach nie jest łatwa. Oprócz problemów z dostawą wiele producentów kopuł nie wie, jak prawidłowo montować projektory, aby uniknąć częstej ponownej kalibracji, ani nie używa podciśnieniowych wkładek projekcyjnych, a firmy AV nie produkują markowych osłon.

Polidomes Markowe okładki

W tej sytuacji

projekt był przeznaczony dla jednej z największych firm na świecie, która chciała zaimponować społeczeństwu i nie była zainteresowana wszystkimi szczegółami wykonania pracy, ale tym, aby efekt końcowy był taki, jakiego oczekiwali i wyszedł dobrze i jak chcieli. Błędy mogą spowodować utratę tak ważnego klienta.

SOS

Poszukiwanie rozwiązań w ostatniej chwili

W ostatniej chwili agencja ponownie się z nami skontaktowała, prosząc o ratowanie projektu, gdyż lokalne firmy nie były w stanie wyprodukować obrandowanych poszyć. Wyjaśnili również, że firmy, z którymi współpracowali, nie dostarczały rozwiązań projekcyjnych, o jakie prosili.

Często otrzymujemy prośby o wykonanie takich projektów od tych samych firm eventowych i poligraficznych, z którymi współpracowała agencja marketingowa, chociaż zazwyczaj nie produkujemy osłon dla innych producentów kopuł.

Ponieważ agencja zadzwoniła do nas osobiście, postanowiliśmy zrobić wyjątek, ponieważ byli w korku. Czas tykał, a do zakończenia projektu pozostały zaledwie 3 tygodnie, a prac nadal nie było żadnych prac graficznych… To był niezwykle krótki termin, ale nasz zespół wszedł na wysokie obroty, aby spełnić ich prośby i wykonać zadanie.

Podsumowanie

Zespoł Polidomes to ludzie, którzy dobrze rozumieją branżę eventową i kopułową oraz są gotowi i przyzwyczajeni do rozwiązywania pilnych potrzeb i trudnych próśb klientów.

Pamiętaj, jeśli napotkasz nierozwiązywalny problem z projektem kopuły, który należy rozwiązać natychmiast, Polidomes to numer SOS, pod który można wezwać kopuły. Kierujemy się naszym mottem: „Dokonujemy niemożliwego i robimy to teraz!” Bądź spokojny, możesz na nas liczyć.

skontaktuj się z nami >