Home » Kopuły projekcyjne » Kopuła projekcyjna Polidome 150

Kopuła projekcyjna P150

Powierzchnia

154 m2

Wysokość

7,85 m

Średnica

14 m

Objętość

700 m3

Powierzchnia poszycia

384 m2

Osób stojących

195 osób

Siedzących w rzędach

tent-data-icon

110 osób

Detale kopuły projekcyjnej

 1. Konstrukcja kopuł projekcyjnych opiera się na wysokogatunkowych, konstrukcjach stalowych. Nie ma tu konieczności stosowania ścian poprzecznych czy dodatkowych kolumn i podpór – wszystko opiera się na konstrukcji szkieletowej, która jest wyjątkowo wytrzymała i bezpieczna. 
 2. Poszycie wewnętrzne tzw. projection liner to innowacyjny, unikalny system Polidomes- perfekcyjnie dostosowana powierzchnia wewnętrzna wykonana z materiału używanego w kinach. Projection liner jest montowany i dopasowany do kopuły za pomocą pomp próżniowych.
 3. Poszycie zewnętrzne sfery wykonane jest z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia mechaniczne membrany. Jest ona ponadto ognio- i wodoodporna, a co najważniejsze – zupełnie nie przepuszcza światła zewnętrznego. Pokazy można zaplanować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz, bez względu na pogodę i nasłonecznienie. Poszycie sfery to również idealne miejsce na efektowny i efektywny Branding.
 4. Projekcje multimedialne w namiotach sferycznych to również zestaw projektorów Full HD/4K, specjalistyczne oprogramowanie kalibrujące obraz oraz niezależny system dźwięku Dolby 5.1 z indywidualną kontrolą efektów.
 5. Wyświetlany w kopułach sferycznych obraz jest bardzo czysty i wyraźny. Projekcja wyświetlana jest na ekranie sferycznym, który montuje się na konstrukcji kopuł za pomocą pomp próżniowych. Tak zamontowany ekran sferyczny doskonale zasłania szkielet kopuły, dając jednocześnie publiczności efekt pełnego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. 

  Dołącz do naszego newslettera!

  Podaj swój adres email, aby pobrać wszystkie dane techniczne namiotu

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (customer-service@polidomes.com) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zestaw każdego namiotu zawiera:

  • Konstrukcje stalową
  • Poszycie z 3-warstwowej membrany typu opak 850 gr/m2
  • Komplet śrub, podkładek i nakrętek
  • Stalowe stopy do montażu konstrukcji
  • Stalowy łuk wejściowy
  • Unikalny system naciągowy
  • Otwory wentylacyjne
  • Drzwi PCV z zamkiem
  • Wideo i instrukcję montażu