Menu namiotów:

Strona główna » Kopuły projekcyjne » Kopuła projekcyjna Polidome 150

Kopuła projekcyjna P150

Powierzchnia

154 m2

Wielkość

7,85 m

Sredni

14 m

Objętość

700 m3

Powierzchnia poszycia

384 m2

Osób stojących

195 XNUMX osób

Siedzących w rzędach

ikona danych namiotu

110 XNUMX osób

Detale kopuły projekcyjnej

 1. Konstrukcja kopuł projekcyjnych zastosowanie na wysokogatunkowych, konstrukcjach stalowych. Nie ma potrzeby stosowania ścian poprzecznych lub dodatkowych kolumn i podpór – wszystko oparte na konstrukcjach szkieletowych, które są wartościami wytrzymałościowymi i bezpiecznymi. 
 2. Poszycie wewnętrzne tzw. wykładzina projekcyjna do innowacyjnego, systemowego przechowywania Polidomes- doskonale sprawdzająca się warstwa wypełniająca z materiału stosowanego w kinach. Wkładka projekcyjna jest zamontowana i dopasowana do kopuł za pomocą pomp próżniowych.
 3. Poszycie zewnętrzne sfery wykonane są z wysokiej jakości, odpornej na membrany mechaniczne. Jest ona dodatkowo ognioodporna, a co najważniejsze – całkowicie nie przepuszczająca światła. Można je wykazać nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz, bez względu na ukryte i nasłonecznienie. Poszycie sfery to również idealne miejsce na efektowny i efektywny Branding.
 4. Projekcje multimedialne w namiotach sferycznych to również zestaw projektorów Full HD/4K, specjalistyczne oprogramowanie kalibrujące obraz oraz niezależny system dźwięku Dolby 5.1 z możliwością kontroli efektów.
 5. Wyświetlany w kopułach sferycznych obraz jest bardzo czysty i dostępny. Projekcja wyświetlana jest na ekranie sferycznym, który montuje się na konstrukcjach kopuł za pomocą pompy próżniowej. Tak zamontowany ekran sferyczny doskonale zasłania szkielet kopuły, efekt uboczny, efekt świetlny w wirtualnej rzeczywistości. 

  Dołącz do naszego newslettera!

  Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać wszystkie dane techniczne

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w momencie pojawienia się przez przesłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (customer-service@polidomes.com) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteś państwem profilowanym. Państwa dane nie będą dostępne poza EOG ani udostępnionymi organizacjom.

  Zestaw każdego namiotu zawiera:

  • Konstrukcje stalowe
  • Poszycie z 3-warstwowej membrany typu opak 850 gr/m2
  • Komplet śrub, podkładek i nakrętek
  • Stalowe stopy do montażu konstrukcji
  • Stalowy łuk podstawowy
  • Unikalny system naciągowy
  • Otwory wentylacyjne
  • Drzwi PCV z zamkiem
  • Wideo i montaż