Home » Kopuły projekcyjne » Kopuła projekcyjna Polidome 50

Kopuła projekcyjna P50

Powierzchnia

50 m2

Wysokość

5,2 m2

Średnica

8 m

Objętość

70 m3

Powierzchnia poszycia

64 m2

Osób stojących

50 m2

Osób siedzących

5,2 m2

Cena zakupu od:

68 500 pln

Detale kopuły projekcyjnej

  1. Konstrukcja kopuł projekcyjnych opiera się na wysokogatunkowych, konstrukcjach stalowych. Nie ma tu konieczności stosowania ścian poprzecznych czy dodatkowych kolumn i podpór – wszystko opiera się na konstrukcji szkieletowej, która jest wyjątkowo wytrzymała i bezpieczna. 
  2. Poszycie wewnętrzne tzw. projection liner to innowacyjny, unikalny system Polidomes- perfekcyjnie dostosowana powierzchnia wewnętrzna wykonana z materiału używanego w kinach. Projection liner jest montowany i dopasowany do kopuły za pomocą pomp próżniowych.
  3. Poszycie zewnętrzne sfery wykonane jest z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia mechaniczne membrany. Jest ona ponadto ognio- i wodoodporna, a co najważniejsze – zupełnie nie przepuszcza światła zewnętrznego. Pokazy można zaplanować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz, bez względu na pogodę i nasłonecznienie. Poszycie sfery to również idealne miejsce na efektowny i efektywny Branding.
  4. Projekcje multimedialne w namiotach sferycznych to również zestaw projektorów Full HD/4K, specjalistyczne oprogramowanie kalibrujące obraz oraz niezależny system dźwięku Dolby 5.1 z indywidualną kontrolą efektów.
  5. Wyświetlany w kopułach sferycznych obraz jest bardzo czysty i wyraźny. Projekcja wyświetlana jest na ekranie sferycznym, który montuje się na konstrukcji kopuł za pomocą pomp próżniowych. Tak zamontowany ekran sferyczny doskonale zasłania szkielet kopuły, dając jednocześnie publiczności efekt pełnego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. 

    Dołącz do naszego newslettera!

    Podaj swój adres email, aby pobrać wszystkie dane techniczne namiotu

    Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (customer-service@polidomes.com) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

    Zestaw każdego namiotu zawiera:

    • Konstrukcje stalową
    • Poszycie z 3-warstwowej membrany typu opak 850 gr/m2
    • Komplet śrub, podkładek i nakrętek
    • Stalowe stopy do montażu konstrukcji
    • Stalowy łuk wejściowy
    • Unikalny system naciągowy
    • Otwory wentylacyjne
    • Drzwi PCV z zamkiem
    • Wideo i instrukcję montażu