Home » Kopuły projekcyjne » Kopuła projekcyjna Polidome 50

Kopuła projekcyjna P50

Powierzchnia

50 m2

Wysokość

5,2 m2

Średnica

8 m

Objętość

70 m3

Powierzchnia poszycia

64 m2

Osób stojących

50 m2

Osób siedzących

5,2 m2

Detale kopuły projekcyjnej

 1. Konstrukcja kopuł projekcyjnych opiera się na wysokogatunkowych, konstrukcjach stalowych. Nie ma tu konieczności stosowania ścian poprzecznych czy dodatkowych kolumn i podpór – wszystko opiera się na konstrukcji szkieletowej, która jest wyjątkowo wytrzymała i bezpieczna. 
 2. Poszycie wewnętrzne tzw. projection liner to innowacyjny, unikalny system Polidomes- perfekcyjnie dostosowana powierzchnia wewnętrzna wykonana z materiału używanego w kinach. Projection liner jest montowany i dopasowany do kopuły za pomocą pomp próżniowych.
 3. Poszycie zewnętrzne sfery wykonane jest z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia mechaniczne membrany. Jest ona ponadto ognio- i wodoodporna, a co najważniejsze – zupełnie nie przepuszcza światła zewnętrznego. Pokazy można zaplanować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz, bez względu na pogodę i nasłonecznienie. Poszycie sfery to również idealne miejsce na efektowny i efektywny Branding.
 4. Projekcje multimedialne w namiotach sferycznych to również zestaw projektorów Full HD/4K, specjalistyczne oprogramowanie kalibrujące obraz oraz niezależny system dźwięku Dolby 5.1 z indywidualną kontrolą efektów.
 5. Wyświetlany w kopułach sferycznych obraz jest bardzo czysty i wyraźny. Projekcja wyświetlana jest na ekranie sferycznym, który montuje się na konstrukcji kopuł za pomocą pomp próżniowych. Tak zamontowany ekran sferyczny doskonale zasłania szkielet kopuły, dając jednocześnie publiczności efekt pełnego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. 

  Dołącz do naszego newslettera!

  Podaj swój adres email, aby pobrać wszystkie dane techniczne namiotu

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (customer-service@polidomes.com) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zestaw każdego namiotu zawiera:

  • Konstrukcje stalową
  • Poszycie z 3-warstwowej membrany typu opak 850 gr/m2
  • Komplet śrub, podkładek i nakrętek
  • Stalowe stopy do montażu konstrukcji
  • Stalowy łuk wejściowy
  • Unikalny system naciągowy
  • Otwory wentylacyjne
  • Drzwi PCV z zamkiem
  • Wideo i instrukcję montażu