Menu namiotów:

Strona główna » Kopuły projekcyjne » Kopuła projekcyjna Polidome 700

Kopuła projekcyjna P700

Powierzchnia

706 m2

Wielkość

15 m

Sredni

30 m

Objętość

7070 m3

Powierzchnia poszycia

1414 m2

Osób stojących

1075 XNUMX osób

Siedzących w rzędach

ikona danych namiotu

700 XNUMX osób

Siedzących przy stołach

440 XNUMX osób

Detale kopuły projekcyjnej

 1. Konstrukcja kopuł projekcyjnych zastosowanie na wysokogatunkowych, konstrukcjach stalowych. Nie ma potrzeby stosowania ścian poprzecznych lub dodatkowych kolumn i podpór – wszystko oparte na konstrukcjach szkieletowych, które są wartościami wytrzymałościowymi i bezpiecznymi. 
 2. Poszycie wewnętrzne tzw. wykładzina projekcyjna do innowacyjnego, systemowego przechowywania Polidomes- doskonale sprawdzająca się warstwa wypełniająca z materiału stosowanego w kinach. Wkładka projekcyjna jest zamontowana i dopasowana do kopuł za pomocą pomp próżniowych.
 3. Poszycie zewnętrzne sfery wykonane są z wysokiej jakości, odpornej na membrany mechaniczne. Jest ona dodatkowo ognioodporna, a co najważniejsze – całkowicie nie przepuszczająca światła. Można je wykazać nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz, bez względu na ukryte i nasłonecznienie. Poszycie sfery to również idealne miejsce na efektowny i efektywny Branding.
 4. Projekcje multimedialne w namiotach sferycznych to również zestaw projektorów Full HD/4K, specjalistyczne oprogramowanie kalibrujące obraz oraz niezależny system dźwięku Dolby 5.1 z możliwością kontroli efektów.
 5. Wyświetlany w kopułach sferycznych obraz jest bardzo czysty i dostępny. Projekcja wyświetlana jest na ekranie sferycznym, który montuje się na konstrukcjach kopuł za pomocą pompy próżniowej. Tak zamontowany ekran sferyczny doskonale zasłania szkielet kopuły, efekt uboczny, efekt świetlny w wirtualnej rzeczywistości. 

  Dołącz do naszego newslettera!

  Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać wszystkie dane techniczne

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w momencie pojawienia się przez przesłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (customer-service@polidomes.com) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteś państwem profilowanym. Państwa dane nie będą dostępne poza EOG ani udostępnionymi organizacjom.

  Zestaw każdego namiotu zawiera:

  • Konstrukcje stalowe
  • Poszycie z 3-warstwowej membrany typu opak 850 gr/m2
  • Komplet śrub, podkładek i nakrętek
  • Stalowe stopy do montażu konstrukcji
  • Stalowy łuk podstawowy
  • Unikalny system naciągowy
  • Otwory wentylacyjne
  • Drzwi PCV z zamkiem
  • Wideo i montaż