Impreza VIP na polskiej pustyni

POLIDOMES namioty kopułowe na imprezy wzięli udział w przełomowym w Polsce projekcie – imprezie biznesowej na pustyni. Było to dla nas ogromne wyzwanie, ale poradziliśmy sobie z nim.

Trudny, błotnisty teren i krótkie terminy wymagały precyzyjnych przygotowań. Ostatecznie cały projekt zakończył się ogromnym sukcesem.

Autonomiczne namioty geodezyjne zaoferował łącznie ponad 400 m2 powierzchni użytkowej, z czego blisko 300 m2 przeznaczono dla zaproszonych gości. Inny mniejsze geodomeny pełnił funkcję zaplecza – magazynu, kuchni oraz strefy VIP dla artystów.

Aby to wszystko osiągnąć, użyliśmy a Namiot geodezyjny Polidome 300 oraz Namiot geodezyjny Polidome 50, a także najmniejsze z naszych projektów konstrukcyjnych, a Polidom 30. Kopuły eventowe były ze sobą powiązane tunelei został wyposażony w specjalna podłoga Pollywood w stanie wyrównać nierówny teren. Wejścia do namiotów kopułowych strzegły drzwi aluminiowe z systemem antypanicznym.

Pomimo nierównego, piaszczystego terenu montaż POLIDOMES geonamioty nie było problemu. Podgrzewane kopuły służył jako sala bankietowa, kasyno i główna przestrzeń. Wieczór wypełniony był po brzegi atrakcjami – występami tancerzy i polskich gwiazd, dźwiękami wybuchającego wulkanu, strumieniami iskier i fajerwerkami.

Zdarzenie poprowadziła pani Omena Mensah, a specjalnym występem wystąpiła Doda. Przy organizacji tego wydarzenia współpracowaliśmy z „Ekskluzywne wydarzenie” firmy, która zapewniła odpowiednią oprawę POLIDOMES konstrukcje geodezyjne.

Połączenia POLIDOMES kopuły geodezyjne pozwalają marketerom, specjalistom z działów kreatywnych i agencje eventowe skupić się na dowolnej koncepcji promocyjnej, zapewniając: w pełni spersonalizowane, tymczasowe środowisko kosmiczne. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach wydarzenie.

Możliwości twórcze są nieograniczone: od zmiennych kształtów i rozmiarów, do żywe kolory membrany i projekty graficzneaż do uwodzicielskie oświetlenie i sferyczne projekcje wizualne. To tylko kilka przykładów możliwości personalizacji, za pomocą których można dokonać personalizacji POLIDOMES Geodome.

POLIDOMES namioty geodezyjne są idealnym rozwiązaniem na najbardziej wymagające wydarzenia.

Zapraszamy do współpracy! Będzie nam bardzo miło zorganizuj wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie, tylko dla Ciebie.

Specjalizujemy się w trudnym terenie niedostępnym dla innych rozwiązań – plażach, pustyniach itp.

Zdjęcia z wydarzenia ukazały się w magazynie MICE Poland.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych projektów lub namiotów, nie wahaj się skontaktuj się z nami.