Karnawał Zaklinaczy w Lublinie po raz kolejny z udziałem Polidomes namioty na imprezy plenerowe.

Jest nam niezmiernie miło, że jakość naszych namiotów, nasze profesjonalne podejście i umiejętność sprostania oczekiwaniom naszych klientów została doceniona i że ponownie zostaliśmy zaproszeni do udziału w Karnawale Zaklinaczy w Lublinie. Po raz kolejny mogliśmy nacieszyć oczy wspaniałymi artystami ulicznymi.

Potwierdziła to nasza sprawdzona technologia i doświadczenie z ubiegłorocznego festiwalu Amfiteatr geodezyjny P30 (kopuła otwarta)  i Namiot Polidome 50 były najlepszym rozwiązaniem. Namiot geodezyjny ponownie pełnił funkcję centrum informacyjnego, natomiast a Polidom 50 zorganizował strefę relaksu dla uczestników wydarzenia.

namiot-impreza-zewnętrzna-karnawał-sztukmistrzow

 

Tegoroczna edycja festiwalu przyciągnęła do Lublina rekordową liczbę gości i zachęciła do zabawy wielu mieszkańców Lublina. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150,000 124 widzów, którzy łącznie obejrzeli 22 różne programy i 120 grupy cyrkowe składające się z blisko XNUMX artystów.

Jako firma jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi klienci doceniają jakość naszych konstrukcji i pozostają wierni naszym produktom i usługom. Dzięki temu możemy nawiązywać długotrwałe relacje biznesowe, oparte na zaufaniu i profesjonalizmie.

Już niedługo będziemy świadkami kolejnej edycji festiwalu i mamy nadzieję, że bez niej się nie odbędzie POLIDOMES namioty.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych projektów lub namiotów, nie wahaj się skontaktuj się z nami.