Stoisko z kopułą geodezyjną – stoisko targowe WAVIN w namiocie z kopułą geodezyjną.

Mieliśmy przyjemność stworzyć wystawowy namiot kopułowy dla firmy „WAWIN”, która wystawiała swoje produkty na targach branży wodno-kanalizacyjnej w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku k/Bydgoszczy. Targi wodno-ściekowe zgromadziły 370 wystawców, w tym aż 55 spoza Polski, m.in. z Chin, Irlandii, Litwy, Włoch, Grecji, Szwajcarii, a nawet USA.

Przy tak dużej liczbie wystawców ważne jest, aby wyróżnić się z tłumu. Te lata „WAVIN” stoisko wystawowe składało się z: Namiot geodezyjny Polidome 110 z przezroczyste wejście do tunelu.

Tego typu konstrukcja namiotu sprawdza się w niepewne warunki pogodowe, podczas kilkudniowych wydarzeń, gdy dodatkowa przestrzeń przed wejściem chroni wnętrze kopuły geodezyjnej przed niekorzystnym wiatrem i deszczem. Unikalna konstrukcja z łatwością wyróżniała się z tłumu. Projekt konstrukcji wykonała firma INEXPO.

Namiot geodezyjny, Z przezroczyste wejście, sprawiło, że stoisko „WAVIN” było wyjątkowe i znacznie bardziej zauważalne. Dzięki temu oferta firmy przyciągnęła wiele osób, a „WAVIN” stał się jednym z najchętniej odwiedzanych stoisk.

Warto o tym wspomnieć wystawcy targowi rywalizowali także o nagrody GRAND PRIX – cenne trofea wyróżniające poszczególne produkty na tle konkurencji. Miło nam poinformować, że w gronie zwycięzców znalazła się firma WAVIN METALPLAST-BUK i jej Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków BioKem oraz technologia BIOK SBR do użytku domowego. Gratulacje! Targi odwiedziło blisko dziesięć tysięcy osób. Zdarzenie ma zasięg globalny i konkuruje pod względem liczby wystawców z takimi targami jak Aqua Ukraine, Wasser Berlin, hiszpańskie Alicante Nature i włoskie Accadeo.

Dobry stojak muszą być wykonane z materiałów wysokiej jakości, m.in dbałość o najdrobniejsze szczegółyzarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. W końcu nawet najlepsze produkty wymagają ekskluzywnego „opakowania”. Jako firma jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi klienci doceniają jakość naszych konstrukcji i pozostają wierni naszym produktom i usługom. Dzięki temu możemy nawiązywać długotrwałe relacje biznesowe, oparte na zaufaniu i profesjonalizmie.

Skontaktuj się z nami już dziś!