Do budowy namiotu sferycznego niezbędna jest konstrukcja stalowa, jako szkielet konstrukcji, łuk wejściowy i membrana poszycia.

Standardowo namiot sferyczny Polidomes jest gotowy w 3-5 tygodni od wpłacenia 50% zaliczki. Wszystkie kopuły niestandardowe wymagają 5-6 tygodni.

Konstrukcje wykonane są ze stali czarnej, następnie ocynkowanej ogniowo. W opcji dodatkowej  szkielet konstrukcji może być pomalowany proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Poszycie namiotu to membrana PVC. Dysponujemy szerokim wachlarzem materiałów, dedykowanych pod konkretne potrzeby naszych klientów.

Stosowane przez nas materiały PCV cechują się wysoką wytrzymałością na rozciąganie i rozrywanie. Jesteśmy specjalistami w temacie membran i oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z produkcją, naprawą, czyszczeniem i wymianą membran różnego typu.

Tak! Struktury Polidomes są wspaniałym miejscem na przyjęcia, wystawy, koncerty czy targi. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów, pomoże Ci dobrać najbardziej dopasowane do eventu rozmiary kopuł. Zadzwoń do nas i zapytaj o aktualne informacje na temat dostępności namiotów i cen.

Kuliste struktury mają znaczenie symboliczne, magiczne. To odwzorowanie ludzkiego widzenia świata (horyzont = okrąg).

Polidomes International oferuje wysokiej jakości druk UV, nawet do 100% powierzchni poszycia namiotów kulistych. Wykonujemy wizualizacje namiotu sferycznego wraz z brandingiem, pod konkretnego Klienta i konkretny wizerunek firmy.

Oczywiście! Jesteśmy w stanie połączyć dwie i więcej kopuł razem poprzez tunele dowolnej długości. Stwórz swoje własne miasteczko Polidomes !

Tak, oczywiście! Namioty możemy wyposażyć we wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do prawidłowego przeprowadzenia eventu czy wydarzenia. Proponujemy zakup lub wynajem nagrzewnic czy klimatyzatorów jak również oświetlenia, nagłośnienia itp.  Aby wybrane rozwiązania techniczne były skuteczne i optymalne, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników: Jaki jest klimat w którym odbędzie się impreza? Jaka jest maksymalna liczba osób, które będzie wewnątrz kopuły w jednym czasie? Czy jest dostęp do prądu i/lub wody? Czy będą potrzebne agregaty prądotwórcze itp.?

Jesteśmy w stanie stworzyć namiot skrojony na miarę potrzeb każdego Klienta. Konstrukcje tworzymy wspólnie z Klientem, biorąc pod uwagę jego życzenia i preferencje.

Koszty przesyłki mogą być bardzo różne, w zależności od wielkości zamówienia, miejsca przeznaczenia i sposobu transportu. Wykorzystujemy wszystkie dostępne metody takie jak: wysyłka samolotem, pociągiem, statkiem lub ciężarówką. Współpracujemy z globalną siecią spedytorów, która specjalizuje się w złożonych opcjach transportu i logistyki. Proponujemy również dostawy typu „door to door”, jeśli tylko takie jest życzenie Klienta.

Wszystko jest możliwe. Przestrzeń jest otwarta dla kreatywności, a możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu. Zespół Polidomes z przyjemnością odpowie na każde Państwa pytanie. Napisz do Nas