Aquatica Park – Bolmin, lipiec 2017

Aquatica Park to nazwa rodzinnego ośrodka rekreacyjnego, położonego na terenie malowniczego zalewu w Bolminie, niedaleko Kielc.

Teren zamkniętego kąpieliska jest pod stałym nadzorem wykwalifikowanej kadry ratowniczej, zaś dodatkową ochronę zapewnia rozbudowana sieć monitoringowa, ulokowana na terenie całego przybytku.

Niewątpliwą atrakcją Aquatiqa Park jest beach bar, który zmyślny konstruktor ulokował na dachu. Przybyłym doń gościom przypadnie do gustu także restauracja, w której szef kuchni postawił sobie za punkt honoru wydawać jedynie świeże oraz smaczne potrawy.

Na terenie ośrodka znajdują się dwa parki – wodny oraz linowy ale również ogromny basen z wydzielonymi zjeżdżalniami. Dla nieco starszych przewidziano rejsy statkiem wycieczkowym.

Podczas gdy Aquatiqa Park jest koroną Bolmina, to klejnotami nań są SFERYCZNE NAMIOTY firmy Polidomes! Te wykonane w niebywale kreatywny sposób perełki współczesnej myśli inżynieryjnej, wyróżniają się zarówno na tle malowniczego zalewu oraz pozostającej w tyle konkurencji!

Najbardziej imponującym namiotem sferycznym, zamontowanym na terenie Aquatiqa Park jest namiot Polidome 150, któremu na desce kreślarskiej przeznaczono formę amfiteatru.

Ten nylonowy – godny XXI wieku Circus Maximus, posiada podłogę premium oraz czarne poszycie, stworzone tak, by jednocześnie spełniało rolę sceny. Ustawiona w malowniczym lesie kopuła geodezyjna służy jako Leśna Scena, w której rezydujący DJ’e rozkręcają najlepsze wakacyjne imprezy. Proszę wyobrazić sobie ten niezwykły klimat, zbudowany przez ferie migoczących świateł odbijających się od ciemnego poszycia namiotu!

Kolejne dwa namioty – Polidome 110 – świetnie sprawdzają się jako areny sportowe.

W jednym z nich ulokowano strefę Aquaplay, w której goście wykorzystują dobrodziejstwa symulatorów wirtualnej rzeczywistości np: wirtualnej strzelnicy. Futurystyczna rozrywka jest nowością w skali całego kraju toteż, jeśli ktoś pragnie doświadczyć czegoś niezapomnianego i poczuć się jak pionier, to warto wkroczyć w ten niezwykły świat, wykreowany pod geodezyjną kopułą.

Drugi, identyczny pod względem wielkości namiot sferyczny przeznaczono dla najmłodszych – jest to tzw. „Strefa Aqua Kids”. Wewnątrz na zainteresowanych czeka Małpi Gaj zabawy w piasku kinetycznym oraz gry z przesympatycznymi animatorkami.

Ważna informacja – dzięki zastosowaniu brandingu każdy trafi do odpowiedniego namiotu!

Największy ze wszystkich – Polidome 500 – będzie pełnił funkcję sali konferencyjnej, bankietowej i weselnej. Posiada on powierzchnię 515 m2 i będzie w stanie pomieścić nawet do 600 osób! Dla dodatkowego ułatwienia inwestor wykorzystał Polidome 50 jako zaplecza.

W 2018 roku jedna z kopuł, wybudowanych dla Aquatica Park w Bolminie, została zaadaptowana pod potrzeby kina sferycznego 360. Za dobór sprzętu i jego dostawę odpowiedzialna była firma Delta.

Czy piękno przyrody można poprawić? W Polidomes uważamy, że na pewno można je dopełnić, a poprzez swoją odwagę w dążeniu do zamierzonych celów, każdorazowo udowadniamy, sobie i Wam, że to nie buńczuczność z naszej strony, a namacalna rzeczywistość!

Nasze kopuły geodezyjne znad bolmińskiego zalewu zostały ustawione na piaszczystym podłożu, co zawsze przysparza problemów ekipie montażowej, jednakże nasi specjaliści ponownie stanęli na wysokości zadania – duża w tym zasługa podłogi premium, dzięki której namioty sferyczne zyskują stabilność oraz należyte wypoziomowanie. Realizację projektu w Bolminie zaliczamy do wyjątkowo udanych. Namioty sferyczne POLIDOMES to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć i urozmaicić swoją bazę noclegową, ale nie do końca mają pomysł, w jaki sposób się do tego zabrać. My ten pomysł (oraz narzędzia) mamy i chętnie zrealizujemy każde Wasze zamówienie.

Zmontowanie naszego namiotu sferycznego zajmuje nieporównywalnie mniej czasu aniżeli budowa drewnianego/murowanego budynku, co w obecnych czasach – gdzie większość z nas liczy każdą upływająca minutę stanowi olbrzymi atut.

Namioty sferyczne firmy Polidomes są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne; dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązać technologicznych, zachowują solidność fundamentu bez względu na materiał podłoża.

Zastosowanie namiotów sferycznych jest tak różnorodne, że wymagałoby spisania zupełnie oddzielnego artykułu!

Tak naprawdę wszystko zależy od Twojej pomysłowości – my zrobimy całą resztę.

Jedno jest pewne – nasze produkty ukoronują Twój przybytek, tak jak ukoronowaliśmy Aquatiqa Park w Bolminie.

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Polidome 30

30 m2
Powierzchnia
64 m2
Powierzchnia poszycia
6,2 m
Średnica
3,8 m
Wysokość
48 osób
Stojąc
23 osoby
Przy stołach
30 osób
Siedzących w rzędach
23 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu

Polidome 110

110 m2
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia poszycia
12 m
Średnica
6 m
Wysokość
160 osób
Stojąc
90 osoby
Przy stołach
130 osób
Siedzących w rzędach
105 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu

Polidome 150

154 m2
Powierzchnia
384 m2
Powierzchnia poszycia
14 m
Średnica
7 m
Wysokość
195 osób
Stojąc
140 osoby
Przy stołach
175 osób
Siedzących w rzędach
155 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu

Polidome 500

515 m2
Powierzchnia
982 m2
Powierzchnia poszycia
25 m
Średnica
12,5 m
Wysokość
980 osób
Stojąc
390 osoby
Przy stołach
600 osób
Siedzących w rzędach
510 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu