Kino sferyczne Polidomes podczas Astra Film Festiwal!

Astra Film Festiwal należy do najstarszych międzynarodowych festiwalów filmowych w Rumunii. Jego historia sięga aż do 1993 roku, jednak dopiero od 2006 festiwal zaczął odbywać się cyklicznie, co roku. Rumuńskie miasteczko Sybin, gościło miłośników filmów dokumentalnych, reżyserów jak i krytyków filmowych z całego świata.

To wielkie wydarzenie kulturowe jest miejscem spotkań głównie dokumentalistów, w celu dyskusji, wymiany swoich poglądów oraz prezentacji swoich prac filmowych. Festiwal gromadzi osoby związane ze światem filmu, zarówno te, które zajmują się tym nie od dziś, jak i te początkujące, które pragną dopiero zaistnieć. Najważniejszym punktem festiwalu jest jednak prezentacja filmów dokumentalnych o dowolnej długości i tematyce. Następnie wszystkie są poddawane ocenie jury pod kątem jakości wizualnej, artystycznego zaangażowania oraz wyrazistości punku widzenia reżysera zarówno w treści jak i całej formie dokumentu. Poza sekcjami konkursowymi, program festiwalu wzbogacony jest o pokazy specjalne, retrospekcje filmowe oraz sekcje tematyczne oferujące różnorodne prace wielkich mistrzów tego gatunku.

Z roku na rok festiwal zyskuje coraz większy rozgłos na skalę światową, a organizatorzy angażują w to wydarzenie coraz to większe firmy. Do stworzenia takiego festiwalu, potrzebne było miejsce, które jednocześnie miało za zadanie spełnić oczekiwania organizatorów, jak i pomieścić wszystkich zainteresowanych tym ważnym wydarzeniem. Nasz namiot Polidome 300 podołał temu wyzwaniu w stu procentach i specjalnie na tę okazję stał się kinem sferycznym!

Konstrukcje naszej firmy charakteryzują się łatwością w montażu dzięki czemu przygotowania do wydarzeń o dużym zasięgu nie trwają długo oraz idą one szybko i sprawnie. Wybór namiotu o większych wymiarach daje poczucie przestrzeni i doskonale wpasowuje się w klimat całego wydarzenia, tworząc unikalną atmosferę. Każda część namiotu począwszy od szkieletu do poszycia jest wytrzymała i bezpieczna a to z pewnością niezwykle ważny atut, szczególnie kiedy w takim wydarzeniu bierze udział spora ilość osób. Nasza firma jest otwarta na nowe wyzwania, ponieważ dzięki temu możemy się rozwijać jak i doskonalić nasze kopuły sferyczne. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu zapoznania się z naszą ofertą!