Firma Polidomes dostarczyła najnowszy dodatek do Farm Brew LIVE! Największe Igloo na wschodnim wybrzeżu!

Farm Brew LIVE to część Parku Innowacji w hrabstwie Prince William zlokalizowanego w pobliżu historycznego budynku Thomasson Barn. Aby uzupełnić zespół małych igloo, The Yard zwrócił się do Polidomes zamawiając duży, stabilny namiot sferyczny igloo dome P75.

Dzięki stalowej konstrukcji przymocowanej do połogi, namiot geodezyjny Polidome 75 może wytrzymać wszystkie obciążenia związane z zimową aurą. Ten namiot kulisty jest elegancki, praktyczny, prosty w użyciu i łatwy do przetransportowania.

Namiot geodezyjny P75 został nazwany Bigloo Winter Lounge. Ciepłe, przytulne wnętrze oferuje gościom piwo rzemieślnicze, wyjątkowe koktajle i niepowtarzalne doświadczenia. Pełnowymiarowy bar i wygodne miejsca do siedzenia stwarzają atmosferę zimowej krainy czarów prosto z bieguna północnego.

Polidomes Igloo dome tent

Bigloo można wynająć na potrzeby prywatnych eventów! Igloo Polidomes z transparętną przednią powłoką pozwoli Ci zachwycić gości niepowtarzalną ekskluzywną przestrzenią pod gwiazdami.

Jako międzynarodowa firma działająca na całym świecie cały czas się rozwijamy, dążąc do tego by namioty geodezyjne Polidomes były najlepszym dodatkiem do każdej lokalizacji. Przede wszystkim, jako producent sferycznych namiotów eventowych cenimy komfort i bezpieczeństwo osób korzystających z naszych kopuł igloo.

Niezależnie od okazji i pory roku – nasze namioty geodezyjne sprawdzą się świetnie w każdym wybranym przez Ciebie miejscu. Skontaktuj się z nami już dziś.