Namioty sferyczne całoroczne od producenta Polidomes to idealne rozwiązanie dla hoteli, pensjonatów i ośrodków konferencyjno-szkoleniowych. Ze względu na swój kształt i wygląd z pewnością uatrakcyjnią obiekty turystyczne.
polidomes p300 namiot sferyczny całoroczny

Jednym z naszych ostatnich klientów było centrum konferencyjno-szkoleniowe 4zywiolyfalenty.pl Jest to niezwykłe miejsce usytuowane w sąsiedztwie parku krajobrazowego. Przez posiadanie namiotu sferycznego Polidome 300 ośrodek posiada duże możliwości związane z organizacją imprez plenerowych. Zaawansowana konstrukcja kopuły geodezyjnej pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery, która jest szczególnie pożądana w jednym z najważniejszych dni w życiu.

polidomes p300 kopuła geodezyjna

Głównym zamysłem ośrodka 4żywioły falenty było stworzenie unikalnej i nietuzinkowej atmosfery sprzyjającej organizacji spotkań i eventów. Z pewnością dużą zaletą było skorzystanie z naszej oferty i zakup kopuły geodezyjnej Polidome 300. Dzięki temu w otoczeniu pięknego krajobrazu można zorganizować wesele, konferencję lub piknik na świeżym powietrzu. Pomimo bliskiego sąsiedztwa z naturą ośrodek posiada doskonałą lokalizację i: 12km od centrum Warszawy i 6km od lotniska. do dyspozycji gości jest 120 miejsc noclegowych, ekskluzywna restauracja, obiekty sportowo rekreacyjne oraz przepiękny ogród z bogatą roślinnością.

Wesele w namiocie sferycznym? Czemu nie!

Wyjątkowa konstrukcja namiotu sferycznego pozwala na dopasowanie namiotu do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku tego projektu wybrana została opcja z transparentną ścianą frontową, dzięki której w razie trudnych warunków atmosferycznych można podziwiać elementy przyrody znajdujące się poza namiotem. Wbrew pozorom specjalnie zaprojektowana przestrzeń w może pomieścić nawet 210 osób. Niepowtarzalny klimat panujący w kopule geodezyjnej sprawdza się jako nowoczesne i ekskluzywne rozwiązanie dla tak ważnej uroczystości.

Oprócz wesel w całorocznym namiocie sferycznym ośrodek organizuje także konferencje i szkolenia. Przy ustawieniu teatralnym krzeseł w namiocie pomieści się nawet 280 osób. Geodezyjna konstrukcja pozwala na wyświetlenie na sklepieniu zaawansowanych technicznie projekcji sferycznych, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność przeprowadzanych konferencji.

polidomes p300 namiot sferyczny konstrukcja
Kopuła geodezyjna okazuje się więc idealnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju ośrodków, hoteli i pensjonatów. Jest to oryginalny i praktyczny sposób na organizacje różnych imprez i eventów.