Polidomes zmontował trzy duże i unikalne kopuły Glamping dla Aurora Basecamp, nowego centrum zorzy polarnej.

Spanie pod gwiazdami lub obserwując zorzę polarną taniec to jedno z tych cennych doświadczeń, których szukają podróżnicy.

Te wyjątkowe i indywidualnie tworzone kopuły glampingowe zostały stworzone przez Polidomes na specjalne noce w Aurora Basecamp ośrodek glampingowy. Wszystkie trzy kopuły o dużej wytrzymałości, Polidome 150 i dwa Polidome 110, zostały przykryte specjalnie wykonaną osłoną. Nieprzezroczysta część osłony jest biała wewnątrz i czarna na zewnątrz, co daje niezrównany efekt. Wybrana kolorystyka gwarantuje jednocześnie idealne dopasowanie do otoczenia i minimalne zanieczyszczenie światłem.

Aurora namioty glampingowe sprawiają, że ośrodek może zapewnić swoim gościom szansę przeżycia niezapomnianej nocy „Glamping zorzy polarnej” w najbardziej spektakularnych sceneriach.

Obóz bazowy Aurory, nowe centrum zorzy polarnej, mieszczące się w trzech igloo wyprodukowane i zmontowane przez Polidomes na polu lawy. Znajduje się na obrzeżach miasta Hafnarfjörður, na południe od Reykjavíku.

Południowe wybrzeże Islandii słynie z wybór cudów natury i piękna, co czyni go popularnym kierunkiem turystycznym. Obszar ten znany jest również z rozległego pola lawy Þjórsárhraun, które pomaga chronić niziny przed wkraczającym morzem. Obszar ten jest wystarczająco daleko od miejskiego zanieczyszczenia światłem.

Centrum zorzy polarnej ma przede wszystkim na celu oprowadzanie osób goniących za zorzą polarną, niezależnie od tego, czy podróżują samotnie, czy w grupie z przewodnikiem. Zorza polarna to oszałamiające i budzące podziw zjawisko, które najlepiej podziwiać w małej grupie przyjaciół na odludziu. Zorza ośrodek glampingowy oferuje podróżnym schronienie przed zimnem i wyjątkową Arktyką doświadczenie glampingowe.. Ciepły, przytulny, ogrzewany namiot igloo z 360-stopniowym widokiem na arktyczne niebo.

Polidomes kopuły o dużej wytrzymałości są faktycznie dużymi namiotami lub konstrukcje przypominające jurty które świetnie nadają się do zapewnienia swoim mieszkańcom możliwie najlepszych widoków na najwspanialszy pokaz świetlny natury. Islandia namioty glampingowe mają okrągły kształt, nawiązując do tradycyjnego projektu igloo, ale przenosząc rzeczy na zupełnie nowy poziom. Te urocze namioty kopułowe typu glamping oferują niesamowity widok na dziki krajobraz Islandii dzięki dużym panoramicznym oknom.

Ponadto kształt kopuły rama stalowa of Polidomes Namioty kopułowe glamping zapewniają bezpieczeństwo nawet podczas najsilniejszego wiatru. Podobnie jak zimą, solidna rama wytrzymuje nawet duże obciążenia śniegiem. Podsumowując, Polidomes konstrukcje geodezyjne można zasłużenie nazwać kopuły o dużej wytrzymałości nadaje się do montażu stałego lub tymczasowego.

Ten projekt jest na to kolejnym dowodem Polidomes specjalizuje się w trudnym terenie niedostępnym dla innych rozwiązań!

Jesteśmy zachwyceni możliwością zaoferowania Państwu indywidualna kopuła geodezyjna rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, ale zawsze z najwyższa jakość. Skontaktuj się z nami już dziś!