Tym razem ekipa montażowa firmy Polidomes udała się do Gdańska, w celu instalacji dużego namiotu sferycznego Polidome 300 na korporacyjne potrzeby największej polskiej firmy, zajmującej się produkcją energii – Polskiej Grupy Energetycznej. To kolejny dobry sygnał, że nasza firma rozwija się we właściwym kierunku, skoro tak gigantyczna marka, jaką jest PGE powierza nam miejsca w swoim szeregu! Wniosek nasuwa się sam – firma Polidomes to pierwszorzędny partner w organizacji wydarzeń na naprawdę dużą skalę.

Zestaw kul geodezyjnych miał zostać umieszczony na terenie elektrowni, więc zespół 10 profesjonalnych monterów firmy Polidomes musiał przestrzegać ścisłych zasad bezpieczeństwa. Każdy z nich przeszedł szkolenie BHP oraz został wyposażony w specjalistyczny sprzęt ochronny.

Teren przeznaczony pod geodezyjną instalację namiotu wyznaczono u stóp potężnych kominów, z których stale ulatywały kłęby pary wodnej, powstałej w wyniku działania pracy elektrowni – widok zapierał dech w piersiach.
Zazwyczaj instalacja namiotu sferycznego o powierzchni 300 metrów kwadratowych zajmuje 2 dni. Niestety ostatniego dnia pracy pogoda pokrzyżowała nasze plany, a burza, która się niespodziewanie zerwała udowodniła, że gigantyczna osłona namiotu sferycznego na wietrze zachowuje się niczym żagiel.
Pierwszy raz w historii firmy – ze względu na warunki pogodowe – nie udało się ukończyć montażu na czas. Ten zakończył się trzeciego dnia, dzięki niestrudzonemu i ciężko pracującemu zespołowi naszych monterów. Będąc dobrze skoordynowanym zespołem montażowym działali szybko i spójnie. Postawili fantastyczną kulę geodezyjną otwierając drogę podwykonawcom, którzy musieli jeszcze zainstalować w środku część techniczną oraz dekoracyjną.

Atmosfera podczas imprezy firmowej GK PGE była wyśmienita! Na miejscu zameldowało się wielu przedstawicieli prasy i telewizji.
Rozwiązania konstrukcyjne wewnątrz kopuły geodezyjnej Polidomes zaskakują nas za każdym razem, mając na uwadze ogrom ekskluzywnej i osłoniętej przestrzeni, dostępnej do wykorzystania podczas dosłownie każdego eventu. Jak zawsze jesteśmy bardzo wdzięczni naszym partnerom Stalovo.com za produkcję niezbędnych ozdobnych elementów stalowych.

Nawiąż kontakt z naszymi partnerami – najlepszymi markami i fachowcami w swoich branżach, aby wywindować swój event na jeszcze wyższy poziom atrakcyjności!