Bardzo się cieszymy, iż docieramy z naszymi konstrukcjami do kolejnych krajów, tym razem Polidomes dotarł na rynek skandynawski a dokładnie do Szwecji. Konstrukcja Kopuły geodezyjnej Polidome 30 w wersji prawie całkowicie transparentnej (ze względów wytrzymałościowych sama czasza poszycia została wykonana z materiału wzmocnionego typu opak) dotarła do Linkoping, w Szwecji.
Polidome namiot sferyczny w Szwecji

Konstrukcja geodezyjna Polidomes została dostarczona w ekspresowym tempie, na potrzeby imprezy towarzyszącej muzycznemu festiwalowi Melodiefestival. Konkurs Melodiefestival odbył się już po raz 56, zwycięzca konkursu dostaje przepustkę do uczestnictwa na festiwalu Eurowizji. W rundach półfinałowych o wynikach zadecydowali telewidzowie za pomocą głosowania telefonicznego, natomiast reprezentanta wybrało międzynarodowe jury. Udział w konkursie Eurowizji 2017 zdobył Robin Bengtsson z utworem.

Namioty sferyczne Polidomes (i to nie tylko duże konstrukcje ) są bardzo często wykorzystywane na różnego rodzajach festiwalach muzycznych- przykładem jest np. promocja głównego sponsora firmy Burn na festiwalu w Laj, w Rumunii albo na festiwalach filmowych jak ten, który odbył się w Lipsku czy w Sibu w Rumunii lub Art Bassel w Miami

Polidome namiot sferyczny konstrukcja producent

Dziękujemy naszym szwedzkim partnerom firmie Massupport za zaufanie i owocną współpracę.

Zapraszamy kierowników produkcji, dyrektorów festiwali na całym świecie do korzystania z konstrukcji sferycznych Polidomes. Kuliste namioty Polidomes mogą być zamontowane w dowolnym miejscu i na każdym terenie: na trawie, betonie czy na kostce brukowej.

Na terenach nierównych, trawiastych polecamy podłogę typu Pollywood Premium Floor a w przestrzeni miejskiej np. na chodniku, możliwy jest montaż namiotów z podłogą modułową lub z dowolną wykładziną. Szczególnie w opcji samego namiotu bez podłogi, należy pamiętać o dodatkowym balaście np. wodnym aby dociążyć konstrukcje i zapewnić bezpieczeństwo konstrukcji tymczasowej.
Polidome namiot sferyczny przezroczysty
Jesteśmy specjalistami w zakresie namiotów sferycznych i chętnie doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb danego wydarzenia. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów proponowanych rozwiązań.