Wraz z początkiem nowego roku szkolnego firma Unimetal Recycling zakupiła namiot sferyczny Polidome 300 jako narzędzie najlepiej odpowiadające potrzebom korporacji.

Unimetal Recycling to firma skupująca katalizatory. Od ponad 12 lat zajmuje się zakupem i recyklingiem reaktorów katalitycznych na rynku światowym – w tym w Polsce. Firma ta tworzy bezpieczne i stabilne środowisko pracy w branży, która wciąż dynamicznie się rozwija i rozrasta.
Polidomes_corporate_dome

Najważniejsze jest to, że firma Unimetal kładzie wyjątkowy nacisk na pozytywne relacje interpersonalne.

“Pracownicy są naszym najważniejszym zasobem. Otwarte i uczciwe podejście do zespołu to dla nas podstawa współpracy” – głosi firma.

W związku z tym, dokonano zakupu Polidome 300. Jest to kopuła geodezyjna o średnicy 19 metrów i powierzchni użytkowej 280m2. Jesteśmy przekonani, że to idealna przestrzeń do budowania relacji i rozwijania kultury organizacyjnej firmy.

Ze względu na swój rozmiar, namiot sferyczny P300 jest idealnym miejscem na wesele, konferencję, imprezę firmową a nawet wystawę zorganizowaną w dowolnej lokalizacji – na plaży, nad jeziorem, na pustyni albo w centrum miasta. To właśnie dlatego ten model jest najczęściej wybierany przez naszych klientów. Często towarzyszą mu mniejsze namioty sferyczne połączone tunelami.

Co więcej, przyciągające uwagę poszycie naszych namiotów sferycznyvh Polidomes można z powodzeniem wykorzystać do celów reklamowych lub artystycznych.

Polidomes_corporate_tent

Mając na uwadze płaską, wypoziomowaną powierzchnię i brak konieczności wyrównywania podłoża, firma Unimetal zakupiła również podłogę modułową – system łączonych sześciokątnych paneli wykonanych z twardego kompozytu polietylenowego HDPE.Niepowtarzalne połączenie funkcjonalności i bezpieczeństwa to fundamentalne zalety naszych namiotów sferycznych.

Zajrzyj do naszej galerii aby zobaczyć więcej zdjęć namiotów sferycznych Polidomes: http://pl.geodesic-tents.com/galeria/

Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów aby zamówić przenośny namiot kopułowy dostosowany do Twoich potrzeb!