Maj 2024 rozpoczął się niezwykłym wydarzeniem dla Polidomes. Polidomes pomyślnie dostarczono i zamontowano cztery geodezyjne namioty sferyczne na XVI Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), który odbył się w Katowicach. Wydarzenie organizowane przez PTWP SA odbyło się na Pl. Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice. To prestiżowe spotkanie stanowi otwarte forum dyskusji na temat przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki, podtrzymując swoją wieloletnią misję wspierania szerokich i różnorodnych debat.

Europejski Kongres Gospodarczy 2024 i Connected Domes autorstwa Polidomes

Na to ważne wydarzenie Polidomes dostarczył dwa namioty P150, jeden namiot P110 i jeden namiot P300. Konfiguracja obejmowała przezroczyste pokrycia namiotu P110, co było niestandardowe tunel łączący, drzwi aluminiowe, trzy kratownice aluminiowe oraz System HVAC. Takie rozwiązanie nie tylko zapewniło funkcjonalność i estetykę, ale także stworzyło dogodne warunki dla uczestników kongresu.

Przezroczyste pokrycia i niestandardowy tunel łączący ułatwiły płynne przemieszczanie się i interakcję między namiotami, poprawiając ogólne wrażenia uczestników. Aluminiowe kratownice i drzwi zapewniły integralność konstrukcji i bezpieczeństwo, a system HVAC zapewnił komfort wewnątrz namiotów niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych.

Polidomes zaangażowanie nadało Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu nowoczesny i wyrafinowany charakter, tworząc przestrzeń sprzyjającą produktywnym dyskusjom i spotkaniom biznesowym.

Więcej informacji na temat Europejskiego Kongresu Gospodarczego i jego misji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej EEC Polska (https://www.eecpoland.eu/pl/)