Wystawowe kopuły edukacyjne Polidomes zabrały klientów centrum handlowego na powierzchnię Czerwonej Planety.

Na wystawie o tematyce Marsa, dwa namioty Polidomes, P30 i P50, zostały połączone tunelem w celu stworzenia pozaziemskiej atmosfery. Geodezyjne namioty Polidomes są idealnym wyborem na każdy event.

Kopuły edukacyjne Polidomes

Zaprezentowana wystawa była projektem studentów zafascynowanych Marsem, którzy zajęli drugie miejsce w konkursie organizowanym przez Mars Society i NASA. Misją edukacyjnych kopuł stworzonych na wystawę było zabranie odwiedzających na powierzchnię Marsa i danie im poczucia, że są astronautami biorącymi udział w wyprawie kosmicznej. Gephard Group, jako organizator wystawy, zrobił co w jego mocy, by była jak najbardziej interaktywna. Oglądanie wystawy było przeprowadzane w zorganizowanych grupach pod przewodnictwem kierowniczki projektu Justyny Pelc. 

Wystawa składała się z pięciu stacji. W stacji kontroli lotów goście zakładali specjalne kamizelki i zapoznawali się ze szczegółami misji. Kosmodrom był stacją do drukowania 3D, gdzie można było zobaczyć w jaki sposób tworzy się marsjańskie środowisko i pociski, a także stworzyć własny model używając długopisów 3D. Na kolejnej stacji stworzonej wewnątrz Polidome 30, która nosi nazwę Shuttle, „astronauci” uczyli się niezbędnego wyposażenia samochodu i badali problemy, z którymi musieliby się zmierzyć podczas tak długiej podróży. Ostatnia stacja – Polidome 50 – była stacją środowiskową przy której odwiedzający mogli oglądać hydroponikę, uprawę roślin, strefę komunikacji radiowej z Ziemią i panel sterowania pojazdów kosmicznych. I wreszcie, kończąc eksperymentalną aktywację, goście mogli doświadczyć przestrzeni „eksploracji Marsa”, w której każdy mógł poczuć na własnej skórze jak to jest siedzieć przed panelem sterowania łazika Martian.

Firma Polidomes International zapewniła nie tylko namioty kopułowe P30 i P50 ale również akcesoria niezbędne dla uzyskania najlepszej prezentacji. Były to niestandardowe naklejki brandingowe stworzone tak, aby pasowały do kształtu kopuły, modułowa podłoga zapewniająca zwiedzającym komfort i bezpieczeństwo oraz doskonale uzupełniające atmosferę wystawy oświetlenie.

Kopuły geodezyjne Polidomes w każdej chwili mogą zapewnić ekskluzywną, osłoniętą przestrzeń, którą można wykorzystać do zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś!