Firma Polidomes dostarczyła mobilną przestrzeń eventową P300 o powierzchni 280m2 na potrzeby prywatnej imprezy firmowej na plaży!

Jedna z firm postanowiła dla odmiany zorganizować imprezę firmową dla całego swego zespołu na plaży morza Bałtyckiego. Organizatorzy szukali na potrzeby firmowej imprezy ekskluzywnej przestrzeni, którą można ustawić w dowolnym miejscu – w tym przypadku na plaży.

Firma Polidomes zapewnia optymalne rozwiązania dla imprez oraz eventów realizowanych na trudnym podłożu. Mobilny namiot sferyczny z podłogą Pollywood Premium Floor stał się odpowiedzią na wszystkie zapotrzebowania klienta!

mobile event tent assembled on the beach

Użycie tego typu podłogi sprawia że kopuła geodezyjna może zostać ustawiona na dowolnym podłożu – również tym, które nie sprawdza się przy użyciu innych rozwiązań, a więc na przykład na plażach czy obszarach pustynnych. Ekskluzywną podłogę Pollywood Premium Floor z powłoką antypoślizgową umieszcza się na podniesionej ramie z systemem poziomującym.

Montaż tej dużej konstrukcji sferycznej na plaży był dla zespołu Polidomes czystą przyjemnością. Ekipa pracowała otoczona pięknym widokiem w słoneczny, ciepły dzień. Proces montażu tak sporego namiotu kulistego jak zawsze wzbudził zainteresowanie wśród plażowiczów.

Wypożyczenie mobilnego namiotu P300 pozwoliło całemu zespołowi firmy cieszyć się ciepłymi popołudniami i nieopisanym pięknem zachodów słońca na nadbałtyckiej plaży, podczas kilkudniowej imprezy firmowej.

Wierzymy, że przygody takie jak ta, przyczyniają się do budowania silnych, pozytywnych więzi w zespole. Firma Polidomes będzie zawsze wspierała Twoje plany, zapewniając ekskluzywne, dostosowane do Twoich potrzeb mobilne namioty sferyczne, które możesz kupić lub wynająć.

Zobacz ten widowiskowy film o projekcie – namiot eventowy na plaży

Namioty sferyczne Polidomes to też innowacyjny sposób wzbogacenia oferty dla hoteli, pensjonatów czy innych działalności usługowych. Oferujemy szeroką gamę kopuł geodezyjnych dostępnych również w opcji wynajmu długoterminowego. W opcji dodatkowej, dostosowujemy zarówno wygląd namiotu sferycznego jak i jego funkcjonalność.

Niebywałą zaletą konstrukcji geodezyjnych jest możliwość łączenia ich ze sobą za pomocą tunelu, również tymczasowe lub trwałe „dołączanie” ich do budynków tradycyjnych.

Zapraszamy do kontaktu!