Namiot barowy, Niemcy – Czerwiec, 2018

Przyciągający wzrok bar koktajlowy został ustawiony w kopule geodezyjnej Polidomes w mieście Tuttlingen, w Niemczech, specjalnie na FIFA Mistrzostwa Świata w Rosji 2018.

Namiot Polidome 75 posiadająca 9,5 metrów średnicy został zmontowany na Parkingu w Donauspitz, wśród wielu innych atrakcji. Dany namiot kulisty to popularny projekt z wyjątkowym wyglądem i osłoniętym obszarem roboczym.

geodome tent 9,5 m diameter

Około tysiąca ludzi przyszło do Publicznej Areny Widokowej w Tuttlingen Danube Spitz, aby razem stworzyć szczególną atmosferę kibicowania.

namiot barowy FIFA World Cup in Tuttlingen city W czwartek rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Rosji, więc zorganizowana Publiczna Arena Widokowa w Tuttinglen przepełniona była atmosferą kibicowania. Wejście było darmowe. Na ogromnym ekranie LED sięgającym ponad jedenaście metrów kwadratowych każdy mógł oglądać mecze – i nie tylko te, w których grali Niemcy. crowd Public viewing FIFA World Cup in Tuttlingen city

Mobilny i funkcjonalny namiot sferyczny P75 z średnicą 9,5 m został wykorzystany jako namiot barowy, oferując odwiedzającym przyjemną atmosferę oraz zimne napoje.

Polidomes specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży kopuł geodezyjnych dostosowanych do potrzeb indywidualnych klientów.

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Polidome 75

75 m2
Powierzchnia
142 m2
Powierzchnia poszycia
9,5 m
Średnica
4,75 m
Wysokość
114 osób
Stojąc
70 osoby
Przy stołach
110 osób
Siedzących w rzędach
80 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu