Namioty Polidomes jako punkt informacyjny i strefa VIP.

Po raz pierwszy, namioty sferyczne Polidomes stanęły na Placu Litewskim, w LublinieNamioty Polidomes, odegrały kluczową rolę w powodzeniu tego fantastycznego przedsięwzięcia. Potrafimy dostosować nasze namioty do oczekiwań klienta. Amfiteatr sferyczny Polidome 30, wraz z podłogą, pełnił funkcję punktu informacyjnego.

Namiot kulisty Polidome 50, pełnił funkcję strefy relaksu, odpoczynku, dla artystów biorących udział w festiwalu. Założeniem festiwalu Sztukmistrzów, jest prezentacja współczesnych widowisk kuglarskich i cyrkowych. Organizatorzy zapewnili różnorodność atrakcji. Tysiące ludzi zgromadziło się na placu Litewskim w Lublinie aby na własne obejrzeć to wielkie show.

Punkt informacyjny, w kopule Polidome, przeżywał prawdziwe oblężenie. Otwarta struktura, ułatwiła dotarcie do wszystkich odwiedzających. Nie było żadnych problemów komunikacyjnych. Carnaval Sztuk – Mistrzów to impreza wielkich widowisk z pogranicza teatru i cyrku. Były to spektakle mrożące krew w żyłach, raz zabawne i magiczne, przedstawienia buskerów (ulicznych artystów).

Na Carnaval zjeżdżają artyści i specjaliści sztuki cyrkowej z całego świata. Wszyscy mogli znaleźć chwile odpoczynku w naszym namiocie Polidome 50. Festiwal jest całkowicie bezpłatny i podczas jego trwania ulice miasta ożywają, budują się wioski namiotowe. Carnaval Sztuk-Mistrzów jest imprezą-wizytówką Lublina, oddaje duchowość, autentyzm, bogactwo kulturowe i przede wszystkim magiczny klimat miasta.

Ranga imprezy wymagała ekskluzywnych przestrzeni mobilnych. Namioty sferyczne Polidomes i pełna usługa w zakresie wynajmu, transportu i montażu znalazła uznanie organizatorów. Funkcjonalność i możliwość dopasowania namiotów, kopuł do specyficznych potrzeb sprawiają, że mogą one być adaptowane do praktycznie wszystkich warunków.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie namiotów i naszych realizacji zachęcamy do kontaktu.