Namiot sferyczne Polidomes podczas EURO2012

W Kijowie oraz Doniecku podczas kolejnej edycji mistrzostw Europy w piłce nożnej „Euro 2012” firma Sharp przeprowadziła akcję pod tytułem „poznaj wiedzę fana footballu”.
Sharp to jeden z wiodących projektantów i producentów telewizorów LCD, paneli słonecznych, modułów działających w zakresie podczerwieni oraz podzespołów optoelektrycznych, a także jest jednym z głównych sponsorów imprezy „Euro 2012”

Firma Polidomes dostarczyła namiot sferyczny Polidome 50 i Polidome 30 wraz z podłogą modułową oraz białą membraną z logotypem firmy Sharp.

Podczas eventu sportowego goście wewnątrz namiotów wypełniali test, aby dowiedzieć się, jakim są typem kibica. Liczba wariantów była ogromna, od żarliwego kibola po zdezorientowanego fana. Rozwiązany test został sprawdzony, a następnie porównany z wynikami innych uczestników zabawy w danym kraju i Europie.

Namioty sferyczne Polidomes pozwalają naszym partnerom, skupić się na dowolnej koncepcji promocyjnej, zapewniając w pełni dostosowane środowisko przestrzeni tymczasowej. Namioty Polidomes są stosunkowo lekkie, przenośne i mogą być montowane bez użycia ciężkiego sprzętu, a nawet energii elektrycznej. Są wodoodporne, chronią przed promieniowaniem UV i są wyjątkowo wytrzymałe. Dostarczamy nasze konstrukcje w dowolny zakątek świata. Pomagamy przez cały proces zamówienia: od projektu i produkcji, poprzez logistykę, do montażu i serwisu włącznie. Dbamy o swoich Klientów i naszą markę.