Namiot cateringowy – Festiwal „Dorsz i Flądra” – Dźwirzyno.

Wiedzieliśmy, że nie ma ograniczeń co do wykorzystania naszych namiotów, dlatego się zgodziliśmy wynająć ludzkiej, Namiot geodezyjny Polidome 75 jako obiekt gastronomiczny w ramach unijnego projektu „Smaczna flądra i smaczny dorsz”.

Na to wydarzenie zdecydowaliśmy się na Polidom 75 z przezroczysty przód. Powierzchnia użytkowa tego namiotu wynosi 75 m2, co w połączeniu z odpowiednim ustawieniem stołów pozwala na jednoczesną obsługę ponad 100 gości.

festiwal-namiot-dzwirzyno

Festiwal powstał jako sposób na promocję spożycia ryb. Celem programu jest przekonanie społeczeństwa, że ​​jedzenie ryb powinno być nawykiem nie tylko podczas wakacji nad morzem. Kopuła Polidome 75 pełnił funkcję strefy VIP Podczas festiwal; w jego zaciszu można było delektować się świeżymi rybami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy.

POLIDOMES zaoferować szeroka oferta wynajmu i sprzedaży namiotów geodezyjnych. Konkurencyjność naszej oferty zapewnia nam lojalną bazę klientów. Nasze wyceny zawsze obejmują transport i montaż, co oznacza, że ​​klienci nie muszą się martwić o żaden aspekt swojej inwestycji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych projektów lub namiotów, nie wahaj się skontaktuj się z nami.