„Domki” wypoczynkowe – namioty w Loch Tay, Szkocja.

Polidomes, na potrzeby realizacji w Loch Tay, opracowało zupełnie nowy format namiotu sferycznego Polidome 20. Dzięki naszej technologii, po raz pierwszy w swojej historii, współtworzyliśmy, ekskluzywne domki letniskowe, w Szkocji. W urokliwej scenerii Loch Tay (jezioro słodkowodne, popularne miejsce do połowów łososia) stanęło aż 7 namiotów sferycznych Polidomes. Każdy z namiotów, o powierzchni 18m2, pełni funkcję domku wypoczynkowego i stanowi atrakcje dla odwiedzających je turystów.

Technologia podwójnej izolacji na ścianach i podłodze użyta przy produkcji namiotu Polidome 20 powoduje, że namioty mogą być z powodzeniem użytkowane przez cały rok, a odwiedzający goście czują komfort termiczny. Dodatkowo, namioty z serii Polidome 20 mogą zostać wyposażone w solarne systemy wentylacyjne, które zapewnią idealną cyrkulacje powietrza w namiocie.

Wnętrze namiotu to podwójne łóżko, miejsce do posiedzenia i romantyczny kominek dzięki czemu kopuły sferyczne tworzą całoroczne miejsce noclegowe z klimatem. Pobyt w tego typu pomieszczeniu, to niesamowita atrakcja, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Ponadto, istnieje możliwość zaadaptowania namiotu do specjalnych zastosowań. Namiot sauna lub namiot z placem zabaw, dodatkowo podniesie range miejsca i uatrakcyjni ofertę dla klientów.
Glamping to nowa moda- moda na ekskluzywny sposób spędzanie czasu i wakacji. To możliwość integracji z przyrodą. Ekowioski tego typu, to idealne połączenie komfortu i elegancji.

Glamping, jest alternatywą dla noclegów w dużych aglomeracjach. Poczucie luksusu w zgodzie z naturą w najpiękniejszych, odludnych i spokojnych miejscach na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych poszerzeniem lub uatrakcyjnieniem bazy noclegowej w namiotach sferycznych .
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wynajem lub sprzedaż konstrukcji sferycznych przeznaczonych do glampingu.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę zapoznać się ze strona internetową glamping.polidomes.pl

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów sferycznych, zachęcamy do kontaktu.