Domki letniskowe – glamping w namiotach kopułowych w Loch Tay w Szkocji.

Na potrzeby projektu, Polidomes zaprojektował zupełnie nowy namiot geodezyjny format, Polidome 20. Dzięki naszej technologii po raz pierwszy w historii współtworzyliśmy ekskluzywny resort w Loch Tay Lodge w Szkocji. W urokliwej scenerii Loch Tay (słodkowodne jezioro, popularne miejsce połowów łososia) wzniesiono aż jedenaście Polidomes geodezyjne namioty glampingowe. Każdy z namiotów o powierzchni 18m2 pełni funkcję domku letniskowego i cieszy się zainteresowaniem odwiedzających go turystów.

Technologia podwójna izolacja na ścianach i podłodze namiotu realizowanego w produkcji Polidome 20 pozwalają z powodzeniem korzystać z namiotów przez cały rok, zapewniając gościom komfort cieplny. Poza tym seria Polidome W zestawie 20 namiotów system wentylacji słonecznej co zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz namiotu.

Wewnątrz namiot wyposażony jest w podwójne łóżko, część wypoczynkową i romantyczny kominek, dzięki czemu kopuła glampingowa nadający się do zamieszkania przez cały rok. Pobyt w tego typu pokoju to niesamowite przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Poza tym istnieje również możliwość dostosowania namiotu do konkretnych potrzeb. A namiot kopułowy do sauny oraz namiot zabawowy dodatkowo podnoszą prestiż lokalizacji, czyniąc ją bardziej atrakcyjną w oczach potencjalnych klientów. Glamping to nowy, modny sposób spędzania wakacji. Jeśli ktoś szuka harmonii z naturą, tego typu eko-wioski są idealnym połączeniem komfortu i elegancji.

Glamping oferuje alternatywę dla tradycyjnej alternatywy noclegowej w dużych miastach oraz poczucie luksusu i harmonii z naturą w najpiękniejszych, zacisznych i spokojnych miejscach na całym świecie.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem lub udoskonaleniem swojej bazy noclegowej hotelowej zapraszamy do zapoznania się z bliżej POLIDOMES namioty glampingowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zajmujemy się wynajmem i sprzedażą konstrukcje geodezyjne przeznaczony dla glamping.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych projektów lub namiotów, nie wahaj się skontaktuj się z nami.