Namiot sferyczny Polidome 30, dla firmy Burn – namiot imprezowy.

Czarny, dedykowany namiot dla firmy BURN, debiutował na festiwalu w Laj, w Rumunii. Tylko Polidomes, proponuje tak szeorkie spektrum możliwości. Proponujemy usługę personalizacji konstrukcji sferycznych, pod indywidualne potrzeby każdego klienta.

Electric Festiwal, odbywa się corocznie pod koniec czerwca, w zamku na Bánffy, w powiecie Kluj, w Rumunii. Festiwal, dla uczestników imprezy, oferuje szereg atrakcji. To niezwykły koktajl wrażeń, począwszy od pięknej historycznej lokalizacji, poprzez zajęcia w ciągu dnia (sporty ekstremalne, warsztaty audio-wizualne itp.), aż do najlepszej muzyki elektronicznej. Tylko w 2014 roku, imprezę odwiedziło ponad 5.000 ludzi. Na 5 scenach, w ciągu 4 dni, wystąpiło ponad 100 wykonawców.

Polidome 30, miało okazję być wizytówką jednego z głównych sponsorów, a mianowicie napoju energetycznego BURN. To już druga nasza realizacja w Rumunii, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji prostych, kopuły geodezyjne charakteryzują się unikalnymi właściwościami akustycznymi bez względu na ich wielkość.

Poszycie namiotów sferycznych, może być transparentne w 100%, częściowo transparentne, możemy użyć poszycia blokującego dostęp światła lub też nie. Istnieje wiele możliwości wyboru kolorów poszycia jak i brandingu. Jeżeli wybierzecie Państwo Polidomes, nasza ekipa grafików, projektantów i inżynierów, zaprojektuje idealny namiot sferyczny pod Państwa potrzeby.

Namioty Polidomes są lekkie, przenośne i mogą być montowane bez użycia ciężkiego sprzętu, a nawet energii elektrycznej. Są wodoodporne, chronią przed promieniowaniem UV i są wyjątkowo wytrzymałe. Dostarczamy nasze konstrukcje w dowolny zakątek świata. Pomagamy przez cały proces zamówienia- od  projektu, produkcji, poprzez logistykę do montażu i serwisu. Dbamy o swoich Klientów i naszą markę.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów sferycznych, zapraszamy do kontaktu!