W dniach 16-18 stycznia 2015 na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem odbył się Puchar Świata w skokach narciarskich. Jest to największa i najbardziej prestiżowa zimowa impreza sportowa w Polsce, która przyciąga co roku dziesiątki tysięcy fanów. Według informacji od organizatorów tegoroczny konkurs na Wielkiej Krokwi oglądało ok. 25 000 osób.

Firma MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. jest oficjalnym sponsorem Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2015. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy pracować przy tak fantastycznym przedsięwzięciu oraz realizować zlecenie dla głównego sponsora imprezy.

Na życzenie firmy MetLife, zrealizowaliśmy dwie konstrukcje. Pierwsza to amfiteatr sferyczny Polidome 50 wraz z pełnym brandingiem oraz podłogą Pollywood z systemem antypoślizgowym. Drugi z naszych namiotów wykorzystany w tym evencie to w pełni przezroczysty namiot Polidome 30 wraz z nagrzewnicami. Oba namioty prezentowały się rewelacyjnie i podkreślały rangę imprezy oraz w adekwatny sposób wyróżniły sponsora głównego: firmę MetLife. Zobacz film z imprezy.

Firma Metlife po zimowym sukcesie postanowiła po raz drugi skorzystać z naszych rozwiązań sferycznych i namiot Polidome 50 był centralnym punktem imprez dla dzieci „Kocham Rowerek Tour”. Tym razem MetLife by głównym organizatorem imprez rodzinnych odbywających się na ternie całego kraju. Główne założenie imprezy to zaangażowanie mieszkańców miast do zdrowej rywalizacji fair play. To okazja do świetnej zabawy na powietrzu w gronie rodziny.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów, zapraszamy do kontaktu.