Park rozrywki w namiotach geodezyjnych we Władysławowie.

Polidomes, miało okazję współtworzyć centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych „LEMON PARK” we Władysławowie. Oprócz kilku konstrukcji/namiotów sferycznych, dostarczyliśmy też pierwsze na świecie dmuchane ślizgi wodne i rozmaity sprzęt rozrywkowy.

Namioty sferyczne w Lemon Park, pełnią funkcje:

Termin realizacji całego kompleksu był bardzo napięty a kopuły geodezyjne, w bardzo krótkim czasie, stworzyły ekskluzywną infrastrukturę tego nowoczesnego parku.

Goście hotelu 4 Kolory i Lemon Park mogą skorzystać z usług restauracji, obejrzeć film w kinie sferycznym lub po prostu schować się przed deszczem. Dodatkowo Polidome 110, został dostosowany i połączony z recepcją hotelu, pełni funkcję baru/bufetu i jednocześnie konstrukcji przejściowej z budynku tradycyjnego do konstrukcji sferycznych Polidomes.

Komfortowy odpoczynek w połączeniu z ciekawą ofertą rekreacji, przyciąga turystów z całej Polski. Niecodzienny widok konstrukcji geodezyjnych Polidomes w połączeniu z morskim klimatem, świetną lokalizacją, gwarantują udane wakacje.

Parki i ogrody o łącznej powierzchni ponad 4,5ha. Baseny o łącznej powierzchni ok. 900 m2 w tym 2 baseny dla dzieci o powierzchni 50 m2 z wodą podgrzewaną do 30 °C. Lemon Park i 4 Kolory to kompleks, który stanowi centrum życia towarzyskiego, w połączeniu z relaksem i zabawą na najwyższym poziomie.

Zagospodarowanie przestrzeni tworzy doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Ogrom atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Miejsce powstania Lemon Parku, to największa w Polsce inwestycja hotelowa typu condo, Hotel 4 Kolory będzie składać się z ponad 1000 pokoi hotelowych. Namioty sferyczne Polidomes to  innowacyjny sposób wzbogacenia oferty dla hoteli, pensjonatów czy innych działalności usługowych. Oferujemy szeroką gamę kopuł geodezyjnych dostępnych również w opcji wynajmu długoterminowego. W opcji dodatkowej, dostosowujemy zarówno wygląd namiotu sferycznego jak i jego funkcjonalność. Niebywałą zaletą konstrukcji geodezyjnych jest ich możliwość łączenia ze sobą (na zasadzie łączeń atomowych) ale również tymczasowe lub trwałe, „dołączanie” ich do budynków tradycyjnych.