Namioty sferyczne Polidomes na Wernisażu plenerowym!

Polidomes, miało zaszczyt wziąć udział, w 19 tym Bolesławieckim Święcie Ceramiki.

Po raz pierwszy  w historii święta, miał miejsce wernisaż Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno-Rzeźbiarskiego. Wystawa odbyła się w namiocie sferycznym Polidomes 110. Kopuła sferyczna stanęła na bolesławieckim Rynku- w środku można było obejrzeć rzeźby artystów, którzy pracowali podczas pleneru.

Podświetlane nocą rzeźby, wzbudziły duże zainteresowanie zwiedzających. Dzięki namiotowi sferycznemu Polidomes, pierwszy raz, prace artystów opuściły mury galerii BOK i był to przełom w prezentacji dorobku plenerowiczów. Dotychczas, wernisaż odbywał się w grudniu i przybywali na niego artyści oraz mała garstka zainteresowanych widzów. Dzięki naszej konstrukcji wystawa stała się częścią Bolesławieckiego Święta Ceramiki i została dostrzeżona, przez szerokie grono odbiorców. Namioty sferyczne/geodezyjne Polidomes pozwalają naszym partnerom, skupić się na dowolnej koncepcji promocyjnej, zapewniając w pełni dostosowane, środowisko przestrzeni tymczasowej. Wszystko po to, aby zapewnić odpowiednią rangę i prestiż dla każdego wydarzenia. Bolesławieckie Święto Ceramiki, ma na celu promocję ceramiki oraz regionu bolesławieckiego. Podczas święta, można kupić oryginalne dzieła sztuki oraz ceramiczne wyroby użytkowe. Imprezie towarzyszyły pokazy i happeningi artystów, plastyków z całego świata. Ciekawostką jest również możliwość obejrzenia procesu produkcji ceramiki w lokalnych zakładach.

Swoje wyroby ceramiczne przez 5 dni, zaprezentowało blisko 80 wystawców ceramiki z Bolesławca i okolic, z Polski i zagranicy: Litwy, Czech, Węgier i Włoch.

Byliśmy odpowiedzialni za dostarczenie hali, podłogi i oświetlenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów geodezyjnych, zapraszamy do kontaktu! Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem każdemu, kto jest zainteresowany współpracą z nami jak i skorzystaniem z naszych usług! Wybierz namioty Polidomes!