Namiot sferyczny Agrisem 2013 na targach rolniczych.

Namiot sferyczny na targach Agro Show w Bednarachnamiot Polidome 75, reprezentował francuską firmę Agrisem. Targi Agro Show w Bednarach, to cykliczna impreza, odbywająca się na terenie lotniska, oddalonego 30 km od Poznania.

Podczas targów, odbywały się pokazy maszyn i sprzętu rolniczego.

Firma Polidomes wyposażyła firmę Agrisem, w namiot sferyczny o powierzchni 75 m2, wraz z podłogą, drzwiami aluminiowymi.

Zadbaliśmy również o wnętrze stoiska- wyposażyliśmy namiot w meble, wykładzinę, standy reklamowe itp. Namioty sferyczne – wzbudzają ciekawość i pomagają zbudować świadomość marki lub produktu. Namiot sferyczny dedykowany, w opcji pełnego brandingu, to wizytówka dla każdej z firm.

Na kilka dni lotnisko w Bednarach, przekształca się w centrum nowoczesnej techniki rolnej, ten naturalny charakter AGRO SHOW ułatwia wystawcom prezentację maszyn i sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów z rolnikami. Jest to okazja do porównania zastosowanych rozwiązań technicznych i ich wpływu na jakość pracy poszczególnych maszyn, czy nawet porównania różnych technologii. W wystawie wzięło udział 761 firm w tym prawie 100 z zagranicy. Powierzchnia wystawiennicza zajęła 151 tys. m2. Obszar wystawy to ponad 120 ha.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów sferycznych zapraszamy do kontaktu!