Namioty sferyczne Polidomes na targach BEST OF EVENTS 2014

W styczniu 2014r. pierwszy raz w historii naszej firmy, wzięliśmy udział w międzynarodowych tragach eventowych BEST OF EVENTS 2014 w Centrum Wystawienniczym Messe Westfalenhallen w Dortmundzie.

Targi Best of Events to międzynarodowe spotkanie firm specjalizujących się w marketingu, organizacji imprez, eventów i konferencji. W profesjonalnej atmosferze prezentuje się rocznie ponad 400 wystawców z branży eventowej. Ponad 10.000 odwiedzających. Więcej informacji o targach BOE: http://www.bo-e.de

Aby jak najlepiej zaprezentować się wszystkim odwiedzającym, przygotowaliśmy własne stoisko targowe w namiocie Polidome 30 w wersji transparentnej i namiocie bubble tent (namiot bańka mydlana, dmuchany namiot bez konstrukcji). Namiot Bubble tent do złudzenia przypomina szklaną kulę. Może pełnić funkcję baru tlenowego czy pubu lub zostać użyty jako atrakcyjne „opakowanie” do promocji produktów i marek. Zapraszamy na stronę internetową poświęconą namiotom-bańkom.

Namiot sferyczny w wersji 100% transparentnej wymaga dużej precyzji i dużego nakładu pracy. Wszystko po to, aby uzyskać idealnie naciągnięte poszycie i efekt szkła. Każdy zgrzewany element musi być idealne wkomponowany i ukryty pod konstrukcją. Dzięki własnej produkcji membran jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom w temacie finalnego wyglądu kopuł geodezyjnych i podobnych konstrukcji tymczasowych.

W przypadku membran w namiotach sferycznych, standardowa oferta to namioty z transparentnym przodem. Jednak istnieje możliwość zastosowania panoramicznego transparentnego poszycia (nawet do 100%), świetlików, poszycia w opcji zadruku lub użycia kolorowych plandek. Twoja życzenie jest dla nas wyzwaniem!