Ponad 120 hektarów, setki namiotów, wystawców jak również największe nowinki ze świata rolniczego i eventowego w jednym miejscu. Tak wyglądała XVI już edycja targów rolniczych AGRO SHOW. To jedna z największych imprez tego typu w Europie. Impreza na najwyższym światowym poziomie, świetna organizacja i masa atrakcji dla zwiedzających.

Polidomes, po raz drugi z rzędu, reprezentował francuską firmę AGRISEM i jak w roku poprzednim, ekspozycja targowa w namiocie sferycznym, zakończyła się pełnym sukcesem. Namiot Polidome 75, z transparentnym frontem, uatrakcyjnił stoisko naszego klienta. Dzięki zastosowaniu transparentnego frontu na poszyciu namiotu, prezentacja produktu naszego klienta, przebiegła niezwykle łatwo. Zarówno produkt jak i marka, były widziane nawet przez osoby, które nie weszły do namiotu (ale takich osób było naprawdę niewiele).

Sporym zainteresowaniem zwiedzających, cieszyła się druga edycja zabawy terenowej AGRO SHOW GRA, podczas której uczestnicy musieli rozwiązać zadania rozrzucone w różnych punktach wystawy, odwiedzając różnych wystawców, w ich namiotach. Ten niestandardowy sposób zwiedzania AGRO SHOW, spodobał się przede wszystkim młodzieży i rodzinom z dziećmi. W ciągu dwóch dni gry, wzięło w niej udział 120 drużyn i blisko 250 osób. Gra terenowa AGRO SHOW GRA, prowadzona była przez znanego w branży prezentera TVN Turbo Michała Łukasiewicza.

Firma Polidomes, z powodzeniem, realizuje się w zakresie wynajmu i sprzedaży namiotów, konstrukcji sferycznych. Zasięg naszych działań jest nieograniczony, a konkurencyjność oferty sprawia, że klienci chętnie do nas wracają.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów sferycznych, zapraszamy do kontaktu!