Wesele na plaży w namiocie sferycznym – namiot weselny.

Jako firma mieliśmy zaszczyt i okazję, przygotować  niecodzienny event-  pierwsze w Polsce wesele na plaży, w Kołobrzegu. Para młoda wybrała namiotPolidome 300 – na potrzeby sali weselnej, oraz namiotPolidome 30 jako namiot gastronomiczny/zaplecze imprezy.

Wesela na plaży, w namiocie sferycznym, to nie tylko oryginalny, ale i praktyczny sposób, na organizacje tego typu imprezy. Możliwość ustawienia namiotu w wybranym miejscu, daje niepowtarzalne możliwości. W ostatnich latach, wesela w plenerze zyskują  bardzo na popularności a narzeczeni coraz chętniej szukają niecodziennych rozwiązań. Przy tej okoliczności, namiot Polidome 300 posłużył jako ekskluzywna sala balowa z podestem scenicznym dla orkiestry.W wnętrzu kopuły, bawiło się ponad 120 osób, przy amerykańskim ustawieniu stołów. Namiot Polidome 30 został użyty jako zaplecze dla obsługi, zaplecze kuchenne oraz magazyn. Obie konstrukcje zostały połączone tunelem, który umożliwił komfortową komunikacje pomiędzy nimi.

Jesteśmy firmą  zajmującą się kompleksową organizacją spotkań, imprez firmowych i konferencji, z wykorzystaniem swoich konstrukcji sferycznych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które są gwarantem sukcesu.  Namioty kuliste Polidomes dają możliwość wybrania dowolnej lokalizacji imprezy i dopasowania powierzchni kopuły do oczekiwań  i potrzeb. Namioty kuliste zapewniają bezpieczeństwo zaplanowanego bankietu czy konferencji bez względu na warunki pogodowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo również elementy dodatkowego wyposażenia, takie jak: podwieszane sufity, przystrojone krzesła i stoły, które nadadzą całej strukturze dodatkowego efektu. Proponujemy wynajem namiotów geodezyjnych wraz z dodatkowym wyposażeniem a nawet z cateringiem plenerowym, orkiestrą itp.

Gwarantujemy, że każda impreza organizowana w konstrukcjach kulistych pozostanie na długo w pamięci wszystkich gości!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytanie odnośnie naszych realizacji lub namiotów prosimy o kontakt.