Multimedialna, wystawa naukowa- Hewelianum – namiot wystawowy.

Polidomes, dostarczyło konstrukcję namiotu sferycznego Polidome 110 z brandingiem i podłogą Pollywood. Po raz pierwszy, konstrukcja geodezyjna, została wykorzystana do organizacji imprezy pt. „Noc naukowców”. We wnętrzu namiotu sferycznego, odbył się pokaz kuchni molekularnej. Show tworzenia potraw na oczach gości, połączony był z degustacją. Ta niecodzienna wystawa, miała miejsce w Gdańsku. Centrum Hewelianum mieści się w odrestaurowanych obiektach na terenie dawnego Fortu Góry Gradowej. Centrum, zajmuje się popularyzacją nauki, organizując interaktywne i multimedialne wystawy. Tak jak Polidomes, Centrum Hewelianum w nowoczesny sposób pokazuje inne oblicza nauki a każde wydarzenie ma indywidualną i oryginalną oprawę.

Mobilność i funkcjonalność namiotów Polidomes sprawia, że nasze namioty dają możliwość prezentacji  produktów czy usług, w dowolnym miejscu, w zaplanowany sposób.

W naszej ofercie, znajdą Państwo również możliwość wyposażenia swojego namiotu w dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak: podwieszane sufity, przystrojenia krzeseł i stołów, które nadadzą całej strukturze dodatkowego efektu.
Proponujemy wynajem namiotów geodezyjnych wraz z dodatkowym wyposażeniem, a nawet z cateringiem plenerowym, orkiestrą itp.

Gwarantujemy, że każda impreza organizowana w konstrukcjach kulistych pozostanie na długo w pamięci wszystkich gości!

Jeśli masz jakiekolwiek pytani odnośnie naszych realizacji lub namiotów sferycznych, zapraszamy do kontaktu.