Transparentne namioty sferyczne firmy Polidomes zapewniły ciepłe schronienie gościom odwiedzającym taras lokalu 20 Stories!

Zlokalizowany na 19. piętrze centrum biznesowego No.1 Spinningfields lokal 20 Stories składa się z eleganckiej restauracji, ożywionej przestrzeni barowej i dużego tarasu na dachu, oferującego niezrównany i niezakłócony niczym widok na panoramę Manchesteru.

20 Stories to także kuszący tarasowy ogród na dachu oraz spektakularnie oświetlony zewnętrzny bar pod drzewami. Miejsca do grillowania i kominki na świeżym powietrzu rozsiane w różnych punktach tarasu tworzą przytulną atmosferę na tle zachwycającego krajobrazu miejskiego Manchesteru. Aby chronić gości przed chłodem, ta wytworna restauracja wybrała dwa transparentne namioty sferyczne Polidomes igloo o powierzchni 75 metrów kwadratowych.

Transparentny namiot P75 ma na celu zapewnienie ekskluzywnego schronienia z panoramicznym widokiem, co pozwala na wykorzystanie pełni potencjału tarasu na dachu również podczas chłodniejszych pór roku. 20 Stories to idealne miejsce na zimowe świętowanie – zarówno we wnętrzu samego lokalu jak i w przytulnym barze na dachu oraz na tarasie z widokiem na panoramę miasta. Poza salą jadalną, 20 Stories oferuje przestrzeń na tarasie na której stanęły namioty igloo firmy Polidomes. Restauracja oferuje wynajem na potrzeby świątecznych spotkań! Te eleganckie transparentne igloo sprawiają, że przestrzeń zachowuje swoją niezrównaną atrakcyjność i może być wykorzystywana przez cały rok, niezależnie od kaprysów pogody!

Firma Polidomes oferuje wspaniałe namioty sferyczne w różnych rozmiarach, zaczynając od takich o średnicy 3.6 metra, które sprawdzą się idealnie podczas prywatnych przyjęć na dachu. Namioty te pokryte są przezroczystą membraną wysokiej jakości, odporną na temperatury od -40 do +40 stopni, która zapewnia gościom najlepsze możliwości cieszenia się zaletami każdej przestrzeni i miejsca. Bar na tarasie z zachwycającymi widokami i całkowicie przezroczystymi kulistymi namiotami igloo to gwarantowany efekt wow. Wybierając przezroczyste igloo dachowe od Polidomes, każdy lokal posiadający taras zimowy lub bar na dachu może zapewnić swoim gościom okazję do spędzenia niepowtarzalnych, magicznych chwil i przeżycia wyjątkowych zimowych doświadczeń!

Szeroka oferta namiotów sferycznych Polidomes sprawia, że pasują one do każdego miejsca i każdej okazji – możliwości są niemalże nieograniczone! Zależnie od rodzaju membrany i rozmiaru, namiot sferyczny można wykorzystać na przykład jako namiot ślubny, pop-up bar, namiot promocyjny albo eventowy!

Jeśli cenisz funkcjonalne rozwiązania, skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Z radością pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb!