Kolejne kino sferyczne produkcji Polidomes!

Sześcioodcinkowa seria fabularno-dokumentalna „Mars”, przenosi widzów do 2033 roku. To właśnie z perspektywy tego roku opowiadana jest historia dążenia do kolonizacji tytułowej planety. W tym dokumencie pokazany jest nie tylko cały proces starań, aby dotrzeć na Marsa na podstawie autentycznych faktów (wywiadów z ludźmi którzy kierują badaniami kosmicznymi, rozwojem technologii kosmicznej jak i naukowcami) ale ukazana zostaje również wizja tego, co może dziać się w przyszłości. Historia opowiada o zorganizowanej wycieczce na Marsa, w celu sprawdzenia czy na czerwonej planecie można przetrwać. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy statek kosmiczny ulegnie zniszczeniu, i dopiero wtedy bohaterzy rozpoczynają prawdziwą walkę o przetrwanie…

Promocja tego dokumentu, nakręconego dzięki National Geographic została przeprowadzona w Madrycie, na Placu Kolumba – jednej z największej atrakcji turystycznych na terenie Hiszpanii. Do stworzenia miejsca, które będzie wprawiało zaciekawionych widzów w atmosferę dryfowania w przestworzach potrzeba było miejsca szczególnego… Namiot Polidome 300 okazał się być idealny!

Namioty Polidomes mają szeroki zakres zastosowań. Mogą one służyć nie tylko do promocji produktów czy firm ale również jako sferyczne kino, profesjonalna przestrzeń do projekcji sferycznej. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu poszyciu projekcyjnym, rzucone bezpośrednio obrazy i animacje wewnątrz namiotu zapierają dech w piersiach. Profesjonalny sprzęt audiowizualny gwarantuje, że każdy zainteresowany tym wydarzeniem mógł się poczuć jak prawdziwy kosmonauta! Tą realizacją jak i innymi udowadniamy, że nasze produkty mogą sprostać wszelkim wyzwaniom! Montaż naszych kopuł sferycznych odbywa się zawsze w błyskawicznym tempie, tak było i tym razem… Dzięki naszej niestrudzonej ekipie Polidomes gwarantujemy profesjonalizm i 100% zadowolenia. Konstrukcje Polidomes możemy zbudować w każdym zakątku świata, i udało nam się nawet na Placu Kolumba! Dlatego nieważne, gdzie potrzebujesz namioto sferyczny – dla nas nie ma ograniczeń, będziemy tam gdzie nas potrzebujesz!