Namioty eventowe podczas Festiwalu!

Festiwal „Nowy bulwar(t) sztuki” został zorganizowany przez Teatr „Łaźnia Nowa” nad Krakowskim Zalewem Nowohuckim. To jedyna tego typu impreza, która trwa, aż 90 dni! Od 5 czerwca do 28 sierpnia, bez przerwy, na każdy jeden dzień przypisana jest inna forma obcowania z kulturą. Filozofią tego przedsięwzięcia, jest oswojenie Polaków jak i turystów z różnymi formami sztuki – od spektakli w teatrze plenerowym poprzez warsztaty artystyczne oraz pozaartystyczne. Dlatego z pewnością w tym miejscu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

Po raz pierwszy „Polidomes” miał przyjemność wziąć udział w tego typu wydarzeniu. Na tę okazję zostały wyprodukowane trzy kopuły sferyczne „Polidome 30„. Namioty z transparentym frontem idealnie wpasowały się w klimat festiwalu. Kopuły pełniły rolę dodatkowych, zadaszonych powierzchni i były oblegane przez odwiedzających.

Nie od dzisiaj wiadomo, że namioty Polidomes są bardzo uniwersalne, potwierdziła to również ta impreza. We wnętrzu naszych kopuł można było się zrelaksować, zjeść, odpocząć bądź wziąć udział w warsztatach oraz grach.

W każdą sobotę, podczas festiwalu rozgrywały się spektakle teatralne na deskach sceny plenerowej dla całych rodzin. Niedziela była dniem dla fanów sportu jak i filmu, ponieważ odbywały się spektakle muzyczno-filmowe, w połączeniu z zajęciami jogi. Poniedziałki poświęcone były dzieciom. Mogły one wziąć udział w warsztatach artystycznych oraz rozwijać swoje umiejętności plastyczne. We wtorki dorośli mogli znaleźć coś dla siebie na a w środy osoby w każdym wieku, miały okazje nauczyć się gotować. Czwartki były poświęcone ciekawym osobowościom z Nowej Huty, gdzie można było posłuchać ich wykładów oraz nawiązać z nimi pogawędkę. Piątki przeznaczone były dla każdego, kto lubi się wyszaleć w każdym wieku! Dlatego były okrzyknięte hasłem „Międzypokoleniowe potańcówki”.

Jesteśmy zadowoleni, iż coraz więcej organizatorów festiwali i warsztatów decyduje się na zakup naszych kopuł sferycznych. To niezbity dowód na to, iż nasze produkty sprawdzają się na imprezach o różnej tematyce – pod względem bezpieczeństwa jak i nowoczesnego designu. Przykładamy dużą wagę do detali, ciągle doskonalimy nasze rozwiązania eventowe – jednym słowem rozwijamy się dla naszych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z nami!