2KB Group, właściciel Polidomes, to nie tylko namioty sferyczne, to przede wszystkim pasja w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań eventowych, a co za tym idzie dodatkowe firmy i produkty. Na przełomie 2014/2015 mieliśmy okazję współtworzyć bardzo nowoczesny i innowacyjny jak na polskie warunki biurowiec w centrum Warszawy. Nasze doświadczenie w temacie plandek i materiałów PCV zostało docenione przez firmę Trzop Architekci. Dzięki temu mieliśmy okazję wyprodukować i dostarczyć transparentne dmuchane sale spotkań – ekskluzywny produkt, który idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Dmuchane kopuły zostały wyposażone w system kontroli ciśnienia, dzięki czemu są zupełnie bezobsługowe. Programator zapewnia bezpieczeństwo konstrukcji – cicha dmuchawa włącza się tylko poza godzinami pracy.

Grupa Dentsu Aegis Network jest firmą zajmującą sieę tworzeniem globalnej sieci komunikacji marketingowej w mediach, odpowiadającej na potrzeby ery cyfrowej. Siedziba firmy mieści się w Londynie oraz działa w 110 krajach na całym świecie zatrudniając ponad 22000 specjalistów.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową. W skład grupy Dentsu Aegis Network wchodzi sześć globalnych marek: Carat, Isobar, iProspect, Vizeum, Posterscope oraz Dentsu, a także działające na wielu rynkach rozwijające się marki: Amplifi, Amnet. Data2Decisions, McGarryBowen czy 360i.

W czerwcu tego roku Grupa Dentsu Aegis Network zorganizowała oficjalne oddanie do użytku nowo wybudowanego biurowca – swoją główną siedzibę w Warszawie. Na tę okoliczność, przybyli ludzie z branży reklamowej, mediów i sztuki. Wśród przygotowanych atrakcji goście miedzy innymi mogli obejrzeć pokaz mody przygotowany przez Katarzynę Sokołowską.

Na potrzeby imprezy dostarczyliśmy namiot sferyczny Polidome 75 (w wersji ocynkowanej, niemalowanej) wraz z podłogą konstrukcyjną.

Ranga imprezy wymagała ekskluzywnej przestrzeni. Namiot sferyczny Polidome i pełna usługa w zakresie wynajmu, transportu i montażu znalazła uznanie organizatorów. Funkcjonalność i możliwość dopasowania namiotów do specyficznych potrzeb sprawiają, że konstrukcje te mogą być zaadaptowane do praktycznie każdych warunków i potrzeb.

Cieszymy się, że kolejna firma z tak ogromną renomą dostrzegła unikalność naszych konstrukcji sferycznych i postanowiła promować swój wizerunek korzystając z namiotów Polidomes.

otwarcie-dentsu-aegis-network-warszawa-atrakcje-plener