SPA w Namiocie sferycznym Polidomes!

Szeroki zakres i możliwości zastosowania namiotów sferycznych Polidomes zauważyli młodzi przedsiębiorcy z Pahuma beach, którzy wystartowali z niecodziennym projektem biznesowym na kołobrzeskiej plaży.

Masaż klasyczny, relaksacyjny, leczniczy to tylko kilka przykładowych zabiegów dostępnych w namiocie sferycznym SPA & Wellness.

Sezon letni w Polsce potrafi być nieobliczalny. Od „afrykańskich upałów” po „azjatyckie monsunowe deszcze”, dlatego wodoodporny namiot sferyczny Polidome 75 z systemem chłodzącym jest idealnym rozwiązaniem. Polidome 75 został wyposażony w białe poszycie z transparentnym frontem skierowanym w stronę morza tak aby odwiedzający go goście i klienci mogli napawać się widokiem morza jednocześnie korzystając z zabiegów relaksacyjnych.

Po raz kolejny montowaliśmy namiot Polidome na tak niestabilnym i trudnym podłożu jakim jest piaszczysta plaża. Nasze doświadczenie zdobyte podczas wcześniejszych realizacji procentuje.

W tego typu „piaszczystych” warunkach podłoga musi być idealnie równa aby zarówno podłoga Pollywood jak konstrukcja sferyczna były ustawione w sposób stabilny i trwały.

Ekipie Pahuma gratulujemy dobrze podjętej decyzji i życzymy powodzenia w realizacji celów biznesowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów zapraszamy do kontaktu.