Polidomes geodezyjne namioty kopułowe pojawiły się nawet na Madagaskarze.
Mamy kolejny projekt, którym możemy się pochwalić – mieliśmy przyjemność współpracować z Ambatovy, dużą firmą wydobywającą nikiel i kobalt z siedzibą na Madagaskarze.
Spółka jest największym inwestorem zagranicznym w kraju i jednym z największych w Afryce Subsaharyjskiej. Dzięki swojemu ogromnemu potencjałowi Ambatovy jest liderem branży w zakresie wydajności produkcji i bezpieczeństwa pracy oraz znacząco poprawia sytuację gospodarczą na Madagaskarze. Inwestycje w krajach Afryki zapewniają wiele bezpiecznych miejsc pracy, zmniejszając w ten sposób ubóstwo i bezrobocie wśród miejscowej ludności.

Ambatovy jest spółką joint venture składającą się z trzech firm z Kanady, Japonia i Korea. Projekt nie tylko pobudził gospodarkę Madagaskaru. ale także zwiększyła powszechną świadomość kwestii społecznych i gospodarczych. A Polidome 110 sferyczny namiot namiotowy została sprowadzona, aby pomóc w promocji firmy. Dzięki naszej kopule geodezyjnej firma miała okazję zaprezentować gościom swoją politykę zarządzania, zaprezentować swoje produkty oraz zademonstrować korzyści płynące z inwestycji. Co ważne, zestaw kopuły geodezyjnej wykorzystywany jest także do celów szkoleniowych, edukacyjnych i zdrowotnych, wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Połączenia Polidome 110 to kompaktowy namiot, który przy zamówieniu bez podłogi można zapakować na europaletach i ewentualnie przewieźć samolotem. The drukowane jest logo klienta na pokrowcu namiotu, co czyni go fantastycznym nośnikiem reklamy na różnego rodzaju targach, konferencjach i eventach.

Markowa okładka namiotu kopułowego geodezyjnego

Projekt pokazuje szeroką gamę możliwych zastosowań naszych namiotów kopułowych Event, a także wiele korzyści, jakie oferują. My o Polidomes International z przyjemnością dostarcza nasze produkty w najdalsze zakątki świata.