Namioty sferyczne Polidomes zagościły nawet na Madagaskarze. Możemy pochwalić się kolejną udaną realizacją. Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Ambatovy, która jest dużym przedsiębiorstwem zajmującym się wydobywaniem niklu i kobaltu.
Siedziba firmy zlokalizowana jest w Madagaskarze i jest to największy inwestor zagraniczny w kraju oraz jeden z największych w Afryce Subsaharyjskiej. Dzięki ogromnemu potencjałowi jest liderem w zakresie efektywności wydobycia, bezpieczeństwa higieny pracy oraz w znaczącym stopniu poprawia sytuację ekonomiczną w Madagaskarze. Inwestycje w krajach afrykańskich zapewniają wiele bezpiecznych miejsc pracy tym samym zmniejszając ubóstwo i bezrobocie wśród tamtejszych mieszkańców.

Zespół Ambatowy tworzą trzy firmy z Kanady Japonii i Korei. Dzięki istnieniu przedsiębiorstwa nie tylko wzrasta poziom gospodarki w kraju ale także podnosi się świadomość obywateli na temat funkcjonowania gospodarki i społeczeństwa. W promocji biznesu przyszedł z pomocą namiot sferyczny Polidome 110. Dzięki naszej kopule geodezyjnej firma ma okazje pokazać gościom zasady zarządzania, zaoferować swoje produkty i przedstawić zalety inwestycji. Ważną rzeczą jest również wykorzystywanie namiotu sferycznego w celach szkoleniowych, edukacyjnych oraz zdrowotnych wszędzie tam gdzie jest to potrzebne.
Polidome 110 to kompaktowy namiot, która w opcji bez podłogi może być spakowany na palecie eur i przetransportowany nawet samolotem. Nie bez znaczenia jest drukowane poszycie z logo klienta, dzięki temu namiot jest fantastycznym nośnikiem reklamowym na różnego rodzaju targach, konferencjach i eventach.
Namioty sferyczne z logo
Realizacja projektu pokazuje szereg zastosowań naszych namiotów sferycznych oraz zalety wynikające z ich posiadania. Polidomes International– dostarczymy nasze kopuły do najdalszych zakątków świata.