Kopuły do projekcji sferycznych Polidomes, pozwoliła przenieść fanów LoL’a wprost na pole bitwy podczas wydarzenia dla fanów LCS 2019.

Rocket Mortgage z Detroit, pierwszy kompleksowy, możliwy do pełnego spersonalizowania, mobilny i dostępny na życzenie system kredytów hipotecznych, wyszedł przed szereg i zorganizował w Detroit jedno z największych e-sportowych wydarzeń w Ameryce Północnej. Fani e-sportu z całego kraju, zgromadzili się na Little Caesars Arena w dystrykcie Detroit, aby być świadkami letnich finałów League of Legends Championship Series (LCS) prezentowanych przez Rocket Mortgage.

Agencja Iconinteractive, miała za zadanie wymyślić nietypową i atrakcyjną eksperymentalną koncepcję, która w przekonujący sposób połączyłaby Rocket Mortgage ze światem eSportu. Polidomes dało im gotowe rozwiązanie – 360° projekcje na kopule były dokładnie tym, czego szukali!

„Stworzono niesamowitą kopułę do projekcji sferycznych, a my udostępniliśmy im materiały z gry Rift, aby mogli ją zaprezentować. Chcemy mieć pewność, że nasi fani doznają niezwykłych wrażeń i wychodząc powiedzą: „dziękujemy, że tu jesteście i dziękujemy za dostarczenie nam tych przeżyć”. I tak właśnie było. Powiedzieli nam… że to najlepsza akcja z okazji dnia fanów, jaką widzieli w Chevy Plaza od dłuższego czasu.”

Matt Archambault, szef północnoamerykańskiego partnera Riot

Kopuły projekcyjne Polidomes 360 ° – wyjątkowa metoda reklamowa.

Kopuła projekcyjna Polidomes jest mobilną konstrukcją geodezyjną, wyposażoną w wewnętrzną powłokę projekcyjną. Jest wyprodukowana przy użyciu specjalnej technologii przeciwzmarszczkowej, która pozwala uzyskać gładki, 360 stopniowy ekran.

Projekcje wyświetlane na kopule, angażują publiczność i wywołują intensywne emocje. Oferują coś więcej, niż tylko zwykłą rozrywkę. Są potężnymi narzędziami, które czekają na wykorzystanie przez reklamodawców, gdyż umożliwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych kampanii marketingowych.

Polidomes 75 została wyposażona w tunel zapobiegający przedostawaniu się światła do wnętrza kopuły. Obrandowana na zewnątrz, stała się rozpoznawalną wizytówką marki Rocket Mortgage. Dostarczona przez firmę Polidomes kopuła do projekcji sferycznych dla fanów, pozwoliła umieścić fanów League of Legend na polu bitwy, zapewniając im niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

„Patrzenie na swoją markę połączoną z czymś, czym ludzie są tak podekscytowani, sprawia, że czujesz się szczęśliwy, że twoja marka jest tego częścią. Robimy naprawdę niesamowite akcje wychodzące poza naszą dziedzinę. Ten namiot sferyczny do projekcji 360°. Otrzymujemy świetne opinie, bycie częścią czegoś takiego bardzo mnie ekscytuje.”

Casey Hurbis, CMO, Rocket Mortgage

Zapierająca dech w piersiach perspektywa i wrażenie otwartej przestrzeni w namiotach sferycznych Polidomes do projekcji 360 stopni, przekształcą każdy pokaz multimedialny w doświadczenie pełne intensywnych emocji.

Zadzwoń do nas, jeśli chcesz wnieść swoje wydarzenie na wyższy poziom.