Polidomes kopuła projekcyjna pozwoliła przenieść fanów LoL-a na pole bitwy poprzez wciągającą projekcję podczas wydarzenia dla fanów LCS 2019.

Z siedzibą w Detroit Kredyt hipoteczny na rakiety, pierwsza kompleksowa, w pełni konfigurowalna usługa kredytów hipotecznych online i na żądanie, zintensyfikowała się, aby przenieść do Detroit jedno z największych wydarzeń e-sportowych w Ameryce Północnej. Fani e-sportu z całego kraju zjechali do Little Caesars Arena w sobotę Powiat Detroit aby doświadczyć 2019 roku Seria mistrzostw League of Legends (LCS) Letnie finały prezentowane przez Rocket Mortgage.

Icon Interactive agencja miała misję wymyślenia wyczynowej i atrakcyjnej koncepcji opartej na doświadczeniach, która autentycznie połączy Rocket Mortgage ze światem e-sportu. Polidomes rozwiązanie pod klucz – Projekcje fulldome 360° – było dokładnie tym, czego szukali!

Wewnętrzna kopuła projekcyjna wykonana przez Polidomes

"Tam był wspaniała kopuła i udostępniliśmy im trochę zawartości Rift, aby mogli ją pokazać. Chcemy mieć pewność, że nasi fani będą mieli wspaniałe doświadczenia i odejdą, mówiąc: „dziękujemy, że tu jesteście i dziękujemy, że stworzyliście to doświadczenie”. Mamy to. I powiedzieli nam… to najlepsza aktywacja z okazji Dnia Fana, jaką widzieliśmy w Chevy Plaza od dłuższego czasu.

Matt Archambault, szef współpracy NA w Riot

Polidomes Kopuły projekcyjne 360° – wyjątkowa szansa na reklamę.

Polidomes kopuła projekcyjna to mobilna konstrukcja geodezyjna zapewniana przez wewnętrzną wykładzinę projekcyjną. Jest produkowany w specjalnej technologii przeciwzmarszczkowej, która pozwala uzyskać gładkość Ekran 360 stopni.

Projekcje na kopule angażują publiczność i wzbudzają intensywne emocje. Oferują coś więcej niż tylko rozrywkę. Są to potężne narzędzia czekające na wykorzystanie przez reklamodawców, gdyż umożliwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych i skomplikowanych kampanii marketingowych.

Polidomes 75 została wyposażona w tunel zapobiegający przedostawaniu się światła do kopuły. Markowe na zewnątrz stał się rozpoznawalną wizytówką marki Rocket Mortgage. Kopuła wentylatora 360 stopni dostarczone przez Polidomes pozwoliła przenieść fanów League of Legend na pole bitwy, dostarczając im niezapomnianych, jedynych w swoim rodzaju wrażeń.

„Widzenie, że Twoja marka jest kojarzona z czymś, czym ludzie są tak podekscytowani, sprawia, że ​​czujesz się dobrze, że Twoja marka jest tego częścią. Robimy naprawdę niesamowite aktywacje poza areną. Ten gigantyczna kopuła z mapowaniem projekcji. Otrzymujemy świetne opinie i jestem podekscytowany możliwością bycia tego częścią.

Casey Hurbis, dyrektor ds. marketingu, kredyt hipoteczny Rocket

Zapierająca dech w piersiach perspektywa i poczucie otwartej przestrzeni in Polidomes namioty kopułowe z ekranami projekcyjnymi będzie przekształć każdy pokaz multimedialny w przeżycie pełne intensywnych emocji.

Zadzwoń do nas jeśli chcesz wynieść swoje wydarzenie na wyższy poziom.