Namiot igloo – ekskluzywne zacisze z panoramicznym widokiem

Jako że firma Polidomes wytwarza konstrukcje geodezyjne, zawsze przyznajemy, że nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Na życzenie klienta tworzymy unikalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb namioty kuliste.

Tym razem, na zamówienie słynnej sieci lwowskich restauracji zespół Polidomes wprowadził rozwiązanie oparte na transparętnych igloo – geodezyjne kopuły, przypominające wyglądem śnieżne kule. Takie namioty pozwalają gościom cieszyć się magiczną, niepowtarzalną atmosferą ogrodu zimowego na dachu lokalu.

iFest Lokal to firma działająca we Lwowie – mieście nominowanym przez Euromonitor International do rankingu Top 100 City Destinations 2018. Współpraca z tak kreatywną i ambitną firmą była dla Polidomes czystą przyjemnością. iFest Lokal wprowadza do branży restauracyjnej najnowsze pomysły i trendy. Namioty kuliste Polidomes pasowały idealnie do realizacji twórczych zamierzeń iFest związanych z otwarciem kolejnego lokalu w powalającej lokalizacji.

Zadanie nie było łatwe. Wiedzieliśmy, że restauracyjne igloo na dachu będzie musiał być wytrzymały na surową lwowską aurę – mroźną, śnieżną zimę, oraz silne wiatry. Namioty igloo powinny być przy tym także bezpieczne i całkowicie przezroczyste, aby goście mogli cieszyć się panoramicznym widokiem miasta popijając drinki w przyjemnej atmosferze.

Bary na dachu to nieliczne miejsca, w których można podziwiać otaczające miasto z wysokości i doświadczyć przeżyć związanych z przebywaniem w chmurach. 

Transparętna kopuła igloo Polidomes została zaprojektowana tak, by zapewnić gościom bezpieczne schronienie oferujące panoramiczny widok 360°. W ten sposób można w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni na dachu lub tarasu również w zimowych miesiącach. Jako że są to niewielkie namioty igloo – mające 3.6 m średnicy – ich cena jest niewysoka, a gwarancja od producenta aż 10 lat! Kuliste namioty igloo są bezpieczne, stabilne i intrygujące.

Zapewniamy restauracjom na dachach i tarasach zadaszoną, ogrzewaną przestrzeń, która nie zakłóca widoku na miasto dzięki zastosowaniu całkowicie transparętnej powłoki. Tak więc goście mogą cieszyć się otaczającym ich miejskim krajobrazem i korzystać z komfortu i ciepła namiotu sferycznego.

Napisz do nas już dziś!