Rewitalizacja ośrodka wypoczynkowego – maj 2018

update the resort with glamping

Domki glampingowe – idealny wybór aby odświeżyć przestarzały ośrodek wypoczynkowy!

Pod koniec 2017 roku, ośrodek o nazwie „Ranczo Panderossa” zainwestował w w namiot glampingowy o średnicy 8m i powierzchni 50m2. Ustawiony na drewnianym podeście, doskonale wpasował się w przepiękny dziki krajobraz otaczający ten ośrodek turystyczny. namiot_glampingowy_P50 Glamping to luksusowy camping w przestronnym pomieszczeniu z klimatyzacją bez położonej podłogi. W przypadku ośrodka Panderossa był to namiot glampingowy o powierzchni 50m2 z prywatną kuchnią i łazienką. glamping namiot, przezroczysty front Dzięki glampingom, turysta ma wszystko czego mógłby zapragnąć od luksusowego ośrodka wypoczynkowego jednocześnie mogąc zbliżyć się do natury – otaczającej go z każdej strony dzikiej przyrody po którą wystarczy sięgnąć jak Robinson wyrzucony na bezludną wyspę, z tą różnicą, że w każdej chwili może powrócić do swojego namiotu by czerpać ze wszelkich udogodnień jakie ma do zaoferowania XXI wiek. domek glampingowy z jacuzzi W czerwcu 2018 wzniesiono w Polsce pierwszy namiot glampingowy – postawiony na drewnianej platformie apartament mierzący 50m2 z kominkiem i widokiem na jezioro i pola zapewnionym przez przezroczystą przednią pokrywę umożliwiającą relaks w jacuzzi pod czystym niebem. Wypełnienie zostało wykonane za pomocą naszych polskich partnerów – Stalovo.com – producenta bram, ogrodzeń, schodów i innnych wyrobów ze stali nierdzewnej. namiot sferyczny glampingowy

Najnowsza inwestycja Rancza Panderossa jest gotowa na przyjęcie gości!

Wraz z początkiem lata właściciele ruszyli z promocją na Facebooku przedstawiając swój nowy nabytek i oferując możliwośd rezerwacji pobytu w namiocie glampingowym. Nie trzeba było długo czekać – po 8 dniach kampanii mieli wszystkie weekendy lata zarezerwowane. Ogłoszenie na Facebooku dotarło do ponad 60.000 osób z całego kraju.

Glamping”, inaczej luksusowy camping, staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Oferta produktowa Polidomes International przygotowana jest specjalnie dla tego rodzaju działalności biznesowej – jesteśmy w stanie wyprodukować, dostarczyć i złożyć (w ciągu paru godzin) namioty różnej wielkości, które następnie dany ośrodek może wyposażyć wedle swojego uznania. W tym konkretnym przypadku idealnie sprawdzają się Polidome 18 i Polidome 20.

loch tay glamping resort Namioty geodezyjne Polidomes to interesujący powiew świeżości dla przestarzałych ośrodków wypoczynkowych, które straciły swój dawny splendor. Domki glampingowe są idealnym wyborem w celu rewitalizacji ośrodków wypoczynkowych dzięki swojemu futurystycznemu wyglądowi, dużym możliwościom marketingowym i w zasadzie nieograniczonej funkcjonalności. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Polidome 50

50 m2
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia poszycia
8 m
Średnica
4 m
Wysokość
70 osób
Stojąc
32 osoby
Przy stołach
45 osób
Siedzących w rzędach
32 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu