Wysoko w hiszpańskich górach, postawiliśmy glampingową kopułę P50, dla uroczej pary, która zdecydowała się rozpocząć glamping biznes. Zaoferowana przez nas kopuła glampingowa jest stała, przeznaczona do zamieszkania i wykonana „pod klucz” – posiada wszystkie podstawowe dodatki niezbędne do zapewnienia komfortu.

Nasz namiot glampingowy Polidomes, z podłogą o powierzchni 50 metrów kwadratowych, jest na tyle mały, że można go nazwać kopułą DIY (z ang. do it yourself – zrób to sam). Kopułę namiotu P50, można łatwo zmontować bez użycia ciężkich maszyn – wystarczy drabina i kilku przyjaciół. Zbudowanie twojej własnej kopuły zajmie ci zaledwie kilka godzin. Ten mieszkalny namiot kopułowy, jest jednocześnie wystarczająco duży, żeby pomieścić wszystko to, co utożsamiamy z wygodnym życiem. W tym projekcie był to moduł kuchenny, w pełni wyposażona łazienka, łóżko typu queen-size, 2 pojedyncze rozkładane sofy, klimatyzacja, zainstalowany kominek i oczywiście telewizor.

Kopuła jest niesamowita! Upewnij się, że zdążysz przyjechać przed zachodem słońca, bo widok zapiera dech w piersiach. Kopuła jest wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz, od kuchni po łazienkę. Z wirtualną asystentką i Netflix’em włącznie. Jest dużo większa, niż może się wydawać i bardzo przytulna dzięki kominkowi. Z pewnością wrócilibyśmy tutaj i polecamy. Pozdrowienia od gości z Niemiec.

Joscha, recenzja z airbnb
Listopad 2019

W celu zapewnienia niezapomnianych wrażeń z glampingu, zbudowaliśmy luksusowy namiot turystyczny z izolacją termiczną. Owa ekologiczna izolacja termiczna z wełny mineralnej sprawia, że kopułowy namiot glampingowy można używać przez cały rok, ciesząc się ciepłem i trzaskającym ogniem w kominku. Kopuła glampingowa gwarantuje ciszę i spokój w towarzystwie wspaniałych widoków – stanowi idealne miejsce na relaks i odpoczynek.

Duże okno panoramiczne zwykle zajmuje 2/3 osłony kopuły glampingowej. Zapewnia wyjątkowy widok z ekologicznej kopuły, usytuowanej na wysokości 1000 m na obrzeżach Parku Narodowego w Aguas Blancas. Ta całkowicie przezroczysta pokrywa, zapewnia niezapomniane wrażenia spania pod gołym niebem, czy też panoramicznego oglądania wschodu słońca. 

To miejsce jest absolutnie magiczne i najbardziej wyjątkowe ze wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy do tej pory w Hiszpanii. Od momentu przekroczenia progu kopuły wiedzieliśmy, że chcemy zostać dłużej i zarezerwowaliśmy dodatkowy nocleg. Wszystkie lokalne wskazówki, pięknie ozdobiona kopuła, drobne specjały, które zostały nam zapewnione i wreszcie niezapomniany widok na Sierra Nevadas – nie możemy się doczekać, żeby tu wrócić.

Cecelia, recenzja z airbnb
Październik 2019

Hotelowe kopuły geodezyjne firmy Polidomes, są w stanie przekształcić twoje naturalne otoczenie w atrakcyjne miejsce turystyczne.

Glamping stanowi obecnie nie tylko świetną opcję wypoczynkową, ale także pomysł na dochodowy biznes. Nisza na rynku wciąż nie jest zapełniona i istnieje wiele pięknych miejsc dla ekoturystyki. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie, podnosząc wartość twojej naturalnej okolicy dzięki unikatowej koncepcji eko-kurortu.

Atrakcyjność glampingu tkwi naszym zdaniem w tym, że nie potrzebujesz wielkich nakładów finansowych, aby zacząć. Możesz zbudować kilka kopuł glampingowych i z czasem rozwijać działalność. Ponadto, hotele w postaci namiotów kopułowych są łatwe do umiejscowienia tam, gdzie normalne budynki nie mają prawa istnieć – w rezerwatach przyrody, na zboczach gór i w innych bajecznych miejscach.

Aktywnie badamy i opracowujemy skuteczne rozwiązania dla każdego projektu glampingowego.

Ekologiczne kopuły glampingowe Polidomes są świetnym pomysłem zarówno jako prywatna inwestycja, jak i okazja do renowacji jakiegokolwiek ośrodka. Nasze glampingowe namioty, mogą służyć jako domek letniskowy, hotel typu pop-up lub domek na drzewie, SPA i wiele innych. Wszechstronność glampingowych namiotów kopułowych Polidomes pozwala na używanie ich nawet jako pawilon ogrodowy igloo. Są łatwe do zamontowania, jako kopuła geodezyjna DIY (z ang. Do It Yourself – zrób to sam) z instrukcją wideo. Najbardziej nietypowym zastosowaniem dla glampingowej kopuły Polidomes jest leśne przedszkole.

Jakie są zalety glampingu, w porównaniu z tradycyjną infrastrukturą turystyczną i dlaczego jest to świetny pomysł na biznes (aby poznać szczegółowe dane odwiedź stronę internetową):

• brak konieczności dużej inwestycji – koszt namiotu glampingowego jest nieporównywalnie niższy niż budowa domku letniskowego czy hotelu;
• nie będziesz potrzebować zezwoleń na budowę, a teren, na którym chcesz zrobić glamping może być wynajęty;
• otrzymujesz gotowe rozwiązanie – od komunikacji po dekorację wnętrz i mebli;
• projekt tego typu jest łatwy do skalowania i możesz zacząć od małego rozmiaru;
• kopuły mieszkalne nadają się do wykorzystania przez cały rok.

Jako firma z bogatym doświadczeniem, oferujemy kompletne rozwiązania techniczne i wsparcie biznesowe w rozwoju branży glampingowej od początku do końca. Skontaktuj się z naszym specjalistą już dziś!