Polidome 300 jako tymczasowy salon samochodowy dla pełnej gamy samochodów Mercedes-Benz.

W kilka dni po pożarze wrocławskiego oddziału Duda-Cars, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży podjął działania. Zespół zdecydował, że to dobry moment, by wykazać się kreatywnością i rzeczywistą troską o potrzeby odwiedzających i klientów.

Zbliżało się lato, więc pierwszym, początkowo dość abstrakcyjnym pomysłem, jaki przyszedł im do głowy, była plaża. Odważny pomysł szybko przerodził się w konkretny plan, którym było stworzenie Letniego Salonu składającego się z trzech stref. Pomimo krótkiego czasu na przygotowania, innowacyjny salon dealerski Mercedes’a zaczął działać w lipcu. Z okazji otwarcia, salon Duda-Cars zorganizował wydarzenie, podczas którego goście mogli cieszyć się daniami z grilla, orzeźwiającymi napojami i posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu kubańskiego zespołu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób.

Namioty kopułowy Polidomes jako salon wystawowy

Jednym z głównych obszarów był namiot kopułowy Polidomes o powierzchni ponad 300 m2, który służył jako przestrzeń wystawowego salonu samochodowego. Ten duży sferyczny namiot o nazwie Polidome 300, ma 19 metrów średnicy. Dla jak najlepszej prezentacji samochodów, 1/3 pokrywy była całkowicie przezroczysta.

Duda Cars wykorzystał namiot kopułowy jako tymczasowy salon wystawowy, aby zaprezentować pełną gamę modeli marki Mercedes-Benz. Na potrzeby tego konkretnego projektu, kopuła P300 została wyposażona w szklane podwójne drzwi i wytrzymałą przenośną rampę samochodową. Rampa zapewniała łatwe obracanie samochodów, aby zachować atrakcyjność ekspozycji.

Pokrycie kopuły, to elegancki sposób na promocję dowolnej marki lub usługi. Ten duży namiot Polidomes miał elegancką naklejkę z logo Mercedes-Benz, dzięki czemu stał się rozpoznawalną wizytówką marki. Namiot wystawowy można by śmiało nazwać „Kopułą Mercedesa”.

Geodezyjne namioty kopułowe Polidomes wyróżniają się na tle zwykłych hal namiotowych – zawsze są efektowne i przyciągają wzrok

kopuła Mercedes

Główną atrakcją piątkowego wydarzenia zamkniętego, była przedpremierowa prezentacja nowego, całkowicie elektrycznego SUV EQC. Była to salonowa premiera tego rewolucyjnego modelu w Polsce. Gościom, którzy brali udział w otwarciu letniej strefy Duda-Cars tego niezwykłego wieczoru, towarzyszyły dźwięki kubańskiej muzyki na żywo.

Bez względu na to, jak bardzo naglący jest projekt, pomagamy naszym klientom przez cały proces zamówienia: od projektu i produkcji, aż po logistykę, instalację i serwis. W Polidomes nie chodzi tylko o Kopuły, ale przede wszystkim o najwyższą obsługę klienta i bycie partnerami projektowymi naszych klientów.

Skontaktuj się z nami już dziś!