We Francji, wysoko w górach, postawiono namiot sferyczny P75 specjalnie dla firmy The North Face

Po raz pierwszy w historii legendarny belgijski festiwal zorganizował zimową edycję we francuskich Alpach. W marcu 2019 cały ośrodek sportowy Alpe d’Huez Grand Domaine Ski został przemieniony w “Tomorrowland Winter” i opanowany przez muzykę.

Głównym sponsorem wydarzenia Tomorrowland Winter była firma The North Face – najnowszy członek rodziny Tomorrowland Winter. Dzięki temu największy na świecie festiwal muzyki klubowej został przeniesiony w śnieżne Alpy!

Namioty kuliste Polidomes są idealnym rozwiązaniem dla tego typu lokalizacji, ponieważ ich wytrzymała struktura jest odporna nawet na najsilniejsze zimowe zamiecie.

Ponad 30 000 fanów Tomorrowland z całego świata zebrało się w Alpach francuskich aby przeżyć przygodę życia. Festiwal zaczął w swej historii zupełnie nowy etap pełen śniegu, muzyki i wspomnień.

Poza pięcioma scenami głównymi rozstawionymi w centrum przestrzeni festiwalowej, zbudowano także 10 mniejszych scen rozrzuconych po całym terenie narciarskim. Trzydzieści tysięcy miłośników narciarstwa i muzyki z 98 różnych krajów cieszyło się zapierającymi dech w piersiach panoramicznymi widokami Alpe d’Huez – podobnie zresztą jak ekipa montażowa Polidomes. 

Choć festiwal wypełniony był porywającą muzyką i gorącymi emocjami, pogoda zaskoczyła gości śniegiem i prawdziwą zimową wichurą.

Dzięki temu, że kopuła geodezyjna Polidome 75 łączy stalową strukturę z podłogą Pollywood Premium Floor, nasz namiot był najbezpieczniejszym i najbardziej przytulnym miejscem podczas festiwalu. Z łatwością zapewnił gościom ochronę przed porywami wiatru osiągającego prędkość do 120 km/h.

Z drugiej zaś strony, przezroczysty front namiotu zapewnia estetykę i przyciągający wzrok wygląd kopuły sferycznej. Taki właśnie musiał być namiot promocyjny firmy The North Face.

Zgodnie z misją Polidomes, nasze namioty sferyczne zapewniają ekskluzywną przestrzeń nawet w miejscach, do których trudno jest dotrzeć

Nasz namiot geodezyjny z przezroczystym frontem spisuje się świetnie jako stanowisko firmowe na wszelkiego rodzaju wydarzeniach promocyjnych.

„Kopuła geodezyjna to stylowe, praktyczne, proste i łatwe do przetransportowania rozwiązanie.”

Ten projekt jest kolejnym dowodem na to, że niezależnie od tego gdzie chcesz postawić namiot sferyczny – przybędziemy i zrealizujemy Twój najśmielszy plan!