Wysoko we francuskich górach, specjalnie dla Północna twarz - namiot kopułowy P75 został zmontowany!

Po raz pierwszy legendarny belgijski festiwal muzyczny zorganizował zimową edycję we francuskich Alpach. W marcu 2019 r. cały ośrodek sportów zimowych'Narty Alpe d'Huez Grand Domainezostał przejęty i przekształcony w „Tomorrowland Winter”.

Głównym sponsorem była The North Face Kraina Jutra Zima – najnowszy członek rodziny Tomorrowland, biorący udział w największym tańcu muzyka festiwal na świecie, wysoko w zaśnieżone Alpy!

Dla tego rodzaju lokalizacji Polidomes namioty to doskonały wybór ze względu na kształt i solidną stalową konstrukcję, która wytrzymuje najsilniejszą zimową burzę.

30,000 XNUMX ludzi jutra z całego świata zebrało się we francuskich górach, aby przeżyć podróż życia. Nowy rozdział w historii Tomorrowland została napisana historia wypełniona śniegiem i muzyką i wspomnienia

Wokół głównego obszaru narciarskiego znajduje się pięć etapów oraz kolejnych 10 etapów rozmieszczonych na całym terenie narciarskim. 30,000 98 fanów muzyki i narciarstwa z XNUMX różnych krajów mogło cieszyć się oszałamiającą panoramą Alpe d'Huez. I tak też się stało Polidomes ekipa montażowa.

Choć festiwal był pełen wpadającej w ucho muzyki i gorących emocji, pogoda uraczyła gości mnóstwem śniegu i prawdziwą zimową burzą.

Ze względu na Polidome 75 Stalowa konstrukcja w połączeniu z sklejka premium posadzka dotychczasowy Polidomes namiot sferyczny było najbardziej bezpieczny i przytulny miejsce. Bez problemu wytrzymuje wiatr dochodzący do 120 km/h.

Ze swojej strony przezroczysty przód nadaje konstrukcji kopuły reprezentacyjny i przyciągający wzrok wygląd. Są to cechy niezbędne dla namiot promocyjny Potrzebna North Face.

W prawdzie Polidomes styl, Polidome 75 oferuje ekskluzywną przestrzeń nawet w trudno dostępne miejsca.

Autonomiczne namioty kopułowe z przezroczystym przodem służą jako stoiska powitalne podczas różnorodnych wydarzeń promocyjnych. Geodezja Kopuły jest stylowy, praktyczny, prosty w użyciu i wygodny w transporcie.

Ten projekt po raz kolejny udowadnia, że ​​nieważne, gdzie potrzebujesz namiotu z kulistą kopułą – będziemy tam, gdzie nas potrzebujesz!