Firma Hilti przeniosła spotkania integracyjne na całkowicie nowy poziom dzięki wykorzystaniu wielkiego, ekscytującego namiotu projekcyjnego Polidomes. 

Celem spotkania było wejście w nowy rok z entuzjazmem i rozmachem. To właśnie dlatego cały zespół Hilti Spain zebrał się w Madrycie by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu! Głównym przesłaniem było to, że firma Hilti jest w pełni gotowa na rok 2019, który zapowiada się wspaniale: innowacje, postęp, cyfrowy rozwój.

Kiedy tak duże firmy inwestują w swoje zespoły, przeżycia muszą być dla pracowników nie tylko powalająco ciekawe – muszą one także mieć głębokie znaczenie. Wybrane rozwiązanie – namiot kulisty Polidome 500 do projekcji sferycznych spełnił dokładnie wszystkie oczekiwania! Firma Polidomes zapewnia klientom narzędzie, które umożliwia pełne wykorzystanie potencjału projekcji wideo i przyciągnięcie uwagi widzów oraz rozbudzenie ich ciekawości. Wysokiej jakości panoramiczne projekcje obrazu pokrywające całą powierzchnię wewnętrznej powłoki membrany w namiocie całkowicie angażują uczestników w przedstawiane treści.

Mobilny namiot sferyczny został wyposażony w system podłogowy Pollywood Premium Floor dla maksymalnej jakości prezentacji i pełnego bezpieczeństwa. Aby namiot kulisty Polidomes umożliwiał projekcie najwyższej jakości, specjalistyczny ekran przymocowuje się do konstrukcji przy pomocy podciśnienia. Ta wewnętrzna powłoka pokrywa niemal całą powierzchnię namiotu – właśnie dzięki temu projekcje sferyczne 360° są możliwe do wykonania.

To zaledwie jeden dzień – ale był to dzień pełen radości, dobrego humoru, prawdziwości i pokory. Zadania integracyjne pozwalają pracownikom na odnalezienie Świętego Graala kultury organizacyjnej i stworzenie zaangażowanych, pewnych siebie, wspierających się i pełnych pasji zespołów stawiających na innowacje. Naprawdę warto! Skuteczna integracja zespołów sprawia, że pracownicy stają się skupionymi na celu pasjonatami, wspierającymi firmę oraz swoich kolegów i koleżanki.

Firma Polidomes tworzy intrygującą przestrzeń dla widowni każdego rodzaju. Wykorzystujemy potencjał technologii, designu i sztuki aby zmienić każde typowe spotkanie i zwyczajne wydarzenie w doświadczenie, którego goście z pewnością nigdy nie zapomną. Tworzymy i dostarczamy namioty sferyczne do projekcji 360° na potrzeby wydarzeń o dowolnej skali – w tym festiwali muzycznych, spotkań i konferencji biznesowych, wystaw i wielu, wielu innych.