Polidomes zapewniło ponad 600 metrów kwadratowych ekskluzywnej, osłoniętej przestrzeni dla strefy VIP Openera, która obejmowała: kopułę projekcyjną, przestrzeń kawiarnianą, strefę masażu tajskiego i strefę chillout z barem.

Open’er Festival to największy i najbardziej różnorodny festiwal w Polsce, znajduje się na liście największych festiwali w Europie. Odbywa się od 2003 roku i jest jednym z najpopularniejszych festiwali muzycznych w kraju.

W tym roku w Gdyni na festiwalu Open’er zgromadziło się ponad 110 tysięcy osób. Atmosferę rozgrzali rockowi giganci – The Strokes i The Smashing Pumpkins, kultowa Kylie Minogue i Lana Del Rey, mistrz elektronicznej muzyki tanecznej – Swedish House Mafia oraz gwiazdy nowoczesnego hip-hopu – Travis Scott i Stormi.

Ten ogromny festiwal co roku oprócz dobrej muzyki prezentuje także kino, kabaret, modę, inicjatywy społeczne, rozmaite kuchnie świata i posiada ogromną strefę VIP. W 2019 roku cała strefa VIP festiwalu została stworzona w pełni przy użyciu przenośnych geodezyjnych konstrukcji kopułowych Polidomes. Namioty w kształcie kopuł o różnych rozmiarach zostały połączone tunelami w jeden niesamowity, różnorodny kompleks VIP.

Tradycyjnie na festiwalową publiczność czekała jesienna pogoda. Przy takiej prognozie kompleks VIP był idealną kryjówką składającą się z kilku namiotów imprezowych Polidomes o różnych rozmiarach. Polidome 75 zmienił się w przytulną kawiarenkę. Jeden z najmniejszych namiotów – Polidome 30 mieścił strefę tajskiego masażu dla najważniejszych gości VIP.

Największy Polidome 300 – festiwalowy namiot kopułowy o średnicy 19 metrów, stanowił strefę chillout’u z barami, alkoholem i innymi napojami. W tym dużym namiocie muzycznym ludzie mogli się zagrzać i kontynuować imprezę. Wielu celebrytów, takich jak Natalia Siwiec, Afromental, Jarosław Bieniuk, Baron, Julia Wieniawa, Maffashion i Sekielski, byli częstymi gośćmi tej części strefy VIP festiwalu.

Wisienką na torcie kompleksu VIP z namiotów kopułowych Opener’a, była duża Kopuła Projekcyjna, która zapewniła niezapomniane wrażenia dla odwiedzających.

Projekcyjna kopuła Polidomes o powierzchni 154 m2, uzupełniona specjalną wewnętrzną wkładką projekcyjną, zapewnia naprawdę wciągające doświadczenie dla każdego rodzaju publiczności. Wysokiej jakości wciągające projekcje wideo, które zakrywały całą powierzchnię membrany wewnątrz kopuły, dosłownie przeniosły publiczność w inny wymiar.

Coraz więcej organizatorów festiwali wybiera usługę Kopuły Projekcyjnej Polidomes pod kluczwysokiej jakości, wciągające projekcje wideo zajmujące całą powierzchnię membrany wewnątrz kopuły. Ze względu na swoją wszechstronność, w zależności od treści wideo, kopuła projekcyjna może zmienić się w namiot muzyczny, namiot imprezowy, kopułę do jogi lub idealne miejsce do prezentacji wysokiej jakości produktu.

Polidomes tworzy naprawdę spektakularne przestrzenie projekcyjne o dowolnej skali, zapewniając pełną obsługę, która obejmuje niezbędny sprzęt projekcyjny wysokiej klasy. Używamy technologii, designu i sztuki, aby przekształcić każdą sesję lub wydarzenie we wciągające doświadczenie, którego goście z pewnością nie zapomną.

Firma Polidomes opracowuje, dostarcza i świadczy usługi instalacyjne w zakresie kopuł projekcyjnych 360° na wszelkiego rodzaju wydarzenia o dowolnej skali! Wystarczy tylko ustalić datę i wysłać zaproszenia swoim gościom!

Jeśli cenisz funkcjonalne rozwiązania, skontaktuj się z jednym z naszych doradców, a my z przyjemnością pomożemy Ci wybrać opcję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom!