Ramowa konwencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, jest umową zawiązywaną pomiędzy państwami, która ma za zadanie określać założenia współpracy, dotyczącej ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Narody uczestniczące w tej konwencji co roku zbierają się na obradach, aby zapobiegać powiększającemu się problemowi globalnego ocieplenia. Przełomowym szczytem klimatycznym okazał się być COP21, gdzie pierwszy raz udało się zawrzeć umowę ze wszystkimi państwami na ziemi, dzięki czemu teraz każdy kraj będzie musiał podjąć działania na rzecz ochrony światowego klimatu.

Przez dwanaście dni, najważniejsi przedstawiciele 200 państw, a także reprezentanci nauki, biznesu, organizacji pozarządowych i ekologicznych, debatowali odnośnie redukcji gazów cieplarnianych.

Podczas tego historycznego wydarzenia w Maroko, mieliśmy również przyjemność uczestniczyć jako Polidomes! Nasz namiot Polidome 30, służył jako punkt informacyjny przy głównym bulwarze ONZ. Jako profesjonalna firma, mamy za zadanie nie tylko sprzedawać produkty wysokiej jakości ale także udzielać się w takich ważnych kwestiach, jak ratowanie świata dlatego namiot dostarczyliśmy do Maroko w ciągu 3 dni od zamówienia, ratujący tym samym rangę i prestiż tej imprezy.

Posiadamy dobrze wyposażony magazyn gotowych, zarówno nowych jak i używanych konstrukcji sferycznych w przeróżnych konfiguracjach dlatego gwarantujemy szybki czas reakcji, bardzo elastyczną ofertę dostosowaną do najbardziej wymagających klientów i imprez. Zapraszamy do kontaktu!