Namiot sferyczny Polidome 30, zakupiony przez sklep Florens, stał się szklarnią idealną do uprawy i ekspozycji roślin. 

Czego potrzebuje pasjonat uprawiania przepięknych roślin? Miejsca, w którym ciepło, światło słoneczne i wilgotność powietrza tworzą perfekcyjną kombinację! Igloo ogrodowe Polidomes o powierzchni 30 metrów kwadratowych okazuje się tutaj doskonałym wyborem.

Szklarnia w ksztalcie kulistym Polidomes sprawia, że jest ona bardzo energooszczędna – utrzymuje ciepło, a słońce, które porusza się po niebie, przez cały dzień dostarcza ciepło z taką samą intensywnością. To właśnie kształt geodezyjnej kopuły sprawia, że igloo ogrodowe jest tak wytrzymałe i wyjątkowe. Radzi sobie z nawet największym obciążeniem śniegiem, a wiatr po prostu przepływa wokół niego. 

Poza zaletami wynikającymi z kopulastego kształtu, pełna kwiatów szklarnia z przezroczystym frontem wygląda bardzo organicznie i ekologicznie.

Niepodważalną zaletą jest mobilność szklarni Polidomes! Jeśli chodzi o sklep Florens Market, mamy możliwość użycia ich namiotu-igloo na wiele różnych sposobów. Poza tym, że Polidome 30 idealnie sprawdza się jako mobilna szklarnia do hodowli roślin, jest również wykorzystywana przez firmę jako stoisko na targach trendów domowych i ogrodowych oraz jako przyjazne środowisko w różnych projektach społecznych. Nic dziwnego, że sklep Florens zapewnił nam tak wiele pozytywnych recenzji.

To tylko kilka powodów, dla których dostępna w sprzedaży geodezyjna kopuła typu szklarnia Polidomes jest bardzo popularnym rozwiązaniem zarówno dla biznesu, jak i dla twojego własnego podwórka!


Jak zbudować geodezyjną szklarnię? 

To proste! Po prostu znajdź przyjaciela i zmontujcie razem namiot Polidome 30 w kilka godzin! To bez wątpienia łatwy i niezawodny sposób na uatrakcyjnienie swojego podwórka. Szklarnia jest mobilna, solidna, wymienialna i łatwa w montażu. Decydując się na szklarnię geodezyjną Polidomes, stworzysz środowisko przyjazne dla inteligentnego ogrodnictwa lub po prostu luksusową altankę, w której możesz wypić kieliszek wina pod rozgwieżdżonym niebem. Igloo ogrodowe może również służyć jako plac zabaw lub zadaszenie przydomowego basenu!

Jeśli cenisz sobie funkcjonalne rozwiązania, skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Z przyjemnością pomożemy ci wybrać najlepszą opcję dla twoich potrzeb!