Polidome 30 zakupiony przez Rynek Florensa zostać idealna szklarnia do uprawy i wystawa roślin.

Czego potrzebuje osoba pasjonująca się uprawą pięknych roślin? Miejsce, w którym ciepło, światło słoneczne i wilgoć powietrza spotykają się w idealnym połączeniu! To tam gdzie Polidomes igloo z kopułą ogrodową z podłogą o powierzchni 30 metrów kwadratowych stał się doskonałym wyborem.

Kształt geodezyjny Polidomes szklarnia jest bardzo energooszczędna – utrzymuje uderzenie, a słońce śledzące niebo zapewnia równomierny efekt przez cały dzień. Kopuła o kształcie geodezyjnym sprawia, że ​​igloo kopułowe jest tak mocne i wyjątkowe, że wytrzyma wszystkie obciążenia śniegiem, a wiatr po prostu przepływa wokół niego.

Oprócz zalet kształtu kopuły, szklarnia z przezroczystym frontem i pełna kwiatów wygląda bardzo ekologicznie i ekologicznie.

Niewątpliwą zaletą jest mobilność Polidomes szklarnia! W przypadku Florens Market daje to możliwość wykorzystania ich namiot kopułowy igloo różne sposoby. Poza tym, że Polidome 30 jest idealny jako rosnąca kopuła, jest również używany przez firmę jako budka w domu i ogrodzie targi i jako przytulne środowisko dla różnych projekty społeczne. Nic dziwnego, że Florens Market pozostawił nam tak wiele pozytywnych recenzji.

To tylko kilka powodów Polidomes geodezyjna kopuła szklarniowa na sprzedaż to bardzo popularne rozwiązanie dla biznesu, ale także na własne podwórko!

Jak zbudować szklarnię GeoDome?

Łatwy! Po prostu złap przyjaciela i razem zmontujcie Polidome 30 w ciągu kilku godzin! Bez wątpienia taki igloo z kopułą ogrodową to łatwy i niezawodny sposób na ulepszenie swojego podwórka. Jest mobilny, solidny, rozkładany i łatwy w montażu. Za pomocą Polidomes szklarnia geodomowa stworzysz dla nich komfortowe warunki inteligentne ogrodnictwo or luksusowa altana wypić lampkę wina pod gwiazdami. Może również służyć jako plac zabaw or zadaszenie przydomowego basenu!

Jeżeli cenisz sobie funkcjonalne rozwiązania zapraszamy skontaktuj się z jednym z naszych doradców, a my z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb!